Yamaha
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2017 – Union

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2017 – Union
08.03.2017
 

Závodem Big Buck odstartoval letošní americký šampionát Grand National Cross Country.

 
Americký šampionát Grand National Cross Country odstartoval letošní sezonu závodem Big Buck v Unionu ve státě Jižní Karolína, kde si v bezmála tříhodinovém závodě připsal vítězství Steward Baylor jr. Na druhém místě dokončil náročný závod úřadující šampión Kailub Russell, zatímco třetí byl Ryan Sipes. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro si první letošní vítězství připsal Joshua Toth.
 
AMSOIL Grand National Cross Country 2017 – Big Buck / Union, SC
 
Kategorie XC1 Open Pro
  1. Steward Baylor jr. (KTM) 6 kol / 2:54:21,078
  2. Kailub Russell (KTM) 6 kol / 2:55:50,265
  3. Ryan Sipes (Husqvarna) 6 kol / 2:58:10,171
  4. Trevor Bollinger (Honda) 6 kol / 2:58:35,484
  5. Ricky Russell (Yamaha) 6 kol / 2:59:12,312
  6. Russell Bobbitt (KTM) 6 kol / 2:59:53,531
  7. Christopher Bach (KTM) 6 kol / 3:00:42,937
  8. Grant Baylor (Husqvarna) 6 kol / 3:00:51,531
  9. Jordan Ashburn (Beta) 6 kol / 3:02:44,703
10. Cory Buttrick (KTM) 6 kol / 3:03:06,062
 
Kategorie XC1 Open Pro – průběžné pořadí 2017
  1. Steward Baylor jr. (KTM) 30 bodů
  2. Kailub Russell (KTM) 25
  3. Ryan Sipes (Husqvarna) 21
  4. Trevor Bollinger (Honda) 16
  5. Ricky Russell (Yamaha) 15
  6. Russell Bobbitt (KTM) 14
  7. Christopher Bach (KTM) 12
  8. Grant Baylor (Husqvarna) 11
  9. Jordan Ashburn (Beta) 8
10. Cory Buttrick (KTM) 7
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24)
  1. Joshua Toth (Yamaha) 6 kol / 2:58:28,390
  2. Layne Michael (Husqvarna) 6 kol / 2:59:57,218
  3. Craig Delong (Husqvarna) ) 6 kol / 3:01:54,843
  4. Michael Witkowski (KTM) 6 kol / 3:02:36,750
  5. Austin Lee (Honda) 6 kol / 3:05:12,937
  6. Benjamin Kelley (KTM) 6 kol / 3:05:46,156
  7. Christopher Venditti (Yamaha) 6 kol / 3:06:11,093
  8. Jesse Groemm (KTM) 6 kol / 3:06:17,031
  9. Ryder Lafferty (KTM) 6 kol / 3:06:36,406
10. Zack Hayes (KTM) 6 kol / 3:06:41,328
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24) – průběžné pořadí 2017
  1. Joshua Toth (Yamaha) 30 bodů
  2. Layne Michael (Husqvarna) 25
  3. Craig Delong (Husqvarna) 21
  4. Michael Witkowski (KTM) 18
  5. Austin Lee (Honda) 16
  6. Benjamin Kelley (KTM) 15
  7. Christopher Venditti (Yamaha) 14
  8. Jesse Groemm (KTM) 13
  9. Ryder Lafferty (KTM) 12
10. Zack Hayes (KTM) 11
 
 
 
Celkové pořadí v závodě
  1. Steward Baylor jr. (KTM) kategorie XC1 Open Pro
  2. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Open Pro
  3. Ryan Sipes (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
  4. Joshua Toth (KTM) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
  5. Trevor Bollinger (Honda) kategorie XC1 Open Pro
  6. Ricky Russell (Suzuki) kategorie XC1 Open Pro
  7. Russell Bobbitt (KTM) kategorie XC1 Open Pro
  8. Layne Michael (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
  9. Christopher Bach (Honda) kategorie XC1 Open Pro
10. Grant Baylor (Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
11. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
12. Michael Witkowski (KTM) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
13. Jordan Ashburn (KTM) kategorie XC1 Open Pro
14. Cory Buttrick (KTM) kategorie XC1 Open Pro
15. Vance Francis (Honda) kategorie XC1 Open Pro
16. Austin Lee (Yamaha) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
17. Jack Edmondson (Husqvarna) kategorie XC3 125 Pro-Am
18. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
19. Christopher Venditti (Yamaha) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
20. Jesse Groemm (Beta) kategorie XC2 250 Pro (16-24)