přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2017 – Masontown

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2017 – Masontown
05.10.2017
 

Jedenáctým letošním závodem pokračoval americký šampionát Grand National Cross Country.

 
Americký šampionát Grand National Cross Country pokračoval závodem na trati v Masontownu, kde si v tříhodinovém závodě Mountaineer Run připsal letošní první vítězství Ryan Sipes. Na druhém místě dokončil náročný závod vedoucí jezdec šampionátu Kailub Russell, zatímco třetí byl Ricky Russell. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro zaznamenal osmé letošní vítězství Joshua Toth.
 
AMSOIL Grand National Cross Country 2017 – Mountaineer Run / Masontown, WV
 
Kategorie XC1 Open Pro
  1. Ryan Sipes (Husqvarna) 7 kol / 3:03:08,234
  2. Kailub Russell (KTM) 7 kol / 3:03:41,734
  3. Ricky Russell (Yamaha) 7 kol / 3:03:47,437
  4. Steward Baylor jr. (KTM) 7 kol / 3:04:50,156
  5. Grant Baylor (Husqvarna) 7 kol / 3:07:13,578
  6. Trevor Bollinger (Honda) 7 kol / 3:07:33,859
  7. Russell Bobbitt (KTM) 7 kol / 3:17:05,109
  8. Mason Atherton (Husqvarna) 7 kol / 3:32:13,984
  9. Christopher Bach (KTM) 6 kol / 3:03:31,187
10. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 4 kol / 1:57:49,781
 
Kategorie XC1 Open Pro – průběžné pořadí 2017
  1. Kailub Russell (KTM) 260 bodů
  2. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 202
  3. Steward Baylor jr. (KTM) 193
  4. Ricky Russell (Yamaha) 184
  5. Grant Baylor (Husqvarna) 144
  6. Trevor Bollinger (Honda) 133
  7. Ryan Sipes (Husqvarna) 116
  8. Jordan Ashburn (Beta) 112
  9. Russell Bobbitt (KTM) 103
10. Christopher Bach (KTM) 89
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24)
  1. Joshua Toth (Yamaha) 7 kol / 3:03:59,718
  2. Craig Delong (Husqvarna) 7 kol / 3:09:11,609
  3. Layne Michael (Husqvarna) 7 kol / 3:09:19,906
  4. Michael Witkowski (KTM) 7 kol / 3:12:23,781
  5. Benjamin Kelley (KTM) 7 kol / 3:12:53,062
  6. Austin Lee (Honda) 7 kol / 3:15:44,609
  7. Brendan Riordan (Yamaha) 7 kol / 3:17:24,062
  8. Dylan MacRitchie (KTM) 7 kol / 3:19:16,703
  9. Jesper Borjessen (SWE, Husqvarna) 7 kol / 3:21:57,234
10. Jesse Groemm (KTM) 7 kol / 3:23:14,843
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24) – průběžné pořadí 2017
  1. Joshua Toth (Yamaha) 301 bodů
  2. Craig Delong (Husqvarna) 238
  3. Layne Michael (Husqvarna) 237
  4. Michael Witkowski (KTM) 195
  5. Benjamin Kelley (KTM) 159
  6. Austin Lee (Honda) 158
  7. Jesse Groemm (KTM) 151
  8. Zack Hayes (KTM) 131
  9. Samuel Evans (KTM) 100
10. Zach Nolan (KTM) 94
 
 
 
Celkové pořadí v závodě
  1. Ryan Sipes (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
  2. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Open Pro
  3. Ricky Russell (Suzuki) kategorie XC1 Open Pro
  4. Joshua Toth (KTM) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
  5. Steward Baylor jr. (KTM) kategorie XC1 Open Pro
  6. Grant Baylor (Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
  7. Trevor Bollinger (Honda) kategorie XC1 Open Pro
  8. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
  9. Layne Michael (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
10. Michael Witkowski (KTM) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
11. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
12. Austin Lee (Yamaha) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
13. Jason Tomas (GBR, Husqvarna) kategorie XC3 125 Pro-Am
14. Russell Bobbitt (KTM) kategorie XC1 Open Pro
15. Brendan Riordan (Yamaha) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
16. Dylan MacRitchie (KTM) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
17. Paul Whibley (NZL, Yamaha) kategorie XC3 125 Pro-Am
18. Alex Teagarden (Husqvarna) kategorie 250 A
19. Jesper Borjessen (SWE, Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro (16-24)
20. Jack Edmondson (Husqvarna) kategorie XC3 125 Pro-Am