Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. listopadu do 18. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2018 – Odessa

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2018 – Odessa
16.06.2018
 

Osmý závod amerického šampionátu Grand National Cross Country proběhl v Odesse.

 
Americký šampionát Grand National Cross Country pokračoval osmým závodem na trati Tomahawk v Odesse ve státě New York, kde si tradičně v bezmála tříhodinovém závodě připsal letošní šesté vítězství obhájce titulu a aktuálně vedoucí jezdec šampionátu, Kailub Russell. Na druhém místě dokončil náročný závod s Hondou startující Trevor Bollinger, zatímco třetí byl tovární jezdec Husqvarny, Thaddeus Duvall. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro slavil další vítězství Joshua Toth, který se tak v průběžné klasifikaci přiblížil k vedoucímu Benjaminu Kelleymu.
 
AMSOIL Grand National Cross Country 2018 – Tomahawk / Odessa, NY
 
Kategorie XC1 Open Pro
1. Kailub Russell (KTM) 7 kol / 2:45:13,437
2. Trevor Bollinger (Honda) 7 kol / 2:45:14,298
3. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 7 kol / 2:46:02,810
4. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 7 kol / 2:50:05,215
5. Ricky Russell (Yamaha) 7 kol / 2:50:07,578
6. Layne Michael (Husqvarna) 7 kol / 2:52:58,198
7. Andrew Delong (Gas Gas) 7 kol / 2:54:41,496
8. Jordan Ashburn (Beta) 7 kol / 2:56:57,691
9. Ryan Sipes (Husqvarna) 7 kol / 2:58:49,370
10. Jesse Groemm (KTM) 7 kol / 3:01:33,238
 
Kategorie XC1 Open Pro – průběžné pořadí 2018
1. Kailub Russell (KTM) 226 bodů
2. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 202
3. Trevor Bollinger (Honda) 143
4. Steward Baylor jr. (KTM) 135
5. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 129
6. Ricky Russell (Yamaha) 94
7. Jordan Ashburn (Beta) 66
8. Layne Michael (Husqvarna) 64
9. Cory Buttrick (Husqvarna) 50
10. Grant Baylor (KTM) 46
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24)
1. Joshua Toth (KTM) 7 kol / 2:50:39,378
2. Craig Delong (Husqvarna) 7 kol / 2:51:26,980
3. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) 7 kol / 2:51:46,610
4. Benjamin Kelley (KTM) 7 kol / 2:53:11,303
5. Liam Draper (NZL, Husqvarna) 7 kol / 2:53:32,516
6. Jonathan Johnson (Yamaha) 7 kol / 2:53:47,019
7. Ryder Lafferty (KTM) 7 kol / 2:54:48,205
8. Evan Smith (Husqvarna) 7 kol / 2:56:57,410
9. Austin Lee (Honda) 7 kol / 2:58:06,558
10. Michael Witkowski (Beta) 7 kol / 3:00:48,719
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24) – průběžné pořadí 2018
1. Benjamin Kelley (KTM) 208 bodů
2. Joshua Toth (KTM) 200
3. Craig Delong (Husqvarna) 142
4. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) 133
5. Austin Lee (Honda) 113
6. Evan Smith (Husqvarna) 102
7. Liam Draper (NZL, Husqvarna) 98
8. Jonathan Johnson (Yamaha) 90
9. Nick Davies (Gas Gas) 83
10. Michael Witkowski (Beta) 77
 
 
 
Celkové pořadí v závodě
1. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Open Pro
2. Trevor Bollinger (Honda) kategorie XC1 Open Pro
3. Thaddeus Duvall (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
4. Josh Strang (AUS, Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
5. Ricky Russell (Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
6. Joshua Toth (KTM) kategorie XC2 250 Pro
7. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
8. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
9. Layne Michael (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
10. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC2 250 Pro
11. Liam Draper (NZL, Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
12. Jonathan Johnson (Yamaha) kategorie 250-A
13. Andrew Delong (Gas Gas) kategorie XC1 Open Pro
14. Ryder Lafferty (KTM) kategorie XC2 250 Pro
15. Evan Smith (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
16. Jordan Ashburn (Beta) kategorie XC1 Open Pro
17. Austin Lee (Honda) kategorie XC2 250 Pro
18. Evan Smith (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
19. Michael Witkowski (Beta) kategorie XC2 250 Pro
20. Jesse Ansley (KTM) kategorie XC3 125 Pro-Am