Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. listopadu do 18. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2018 – St. Clairsville

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2018 – St. Clairsville
17.10.2018
 

Jedenáctý závod amerického šampionátu Grand National Cross Country proběhl v St. Clairsville.

 
Americký šampionát Grand National Cross Country pokračoval desátým závodem na trati v St. Clairsville, kde si tradičně v tříhodinovém závodě připsal letošní čtvrté vítězství tovární jezdec KTM, Thaddeus Duvall. Na druhém místě dokončil náročný závod s KTM startující Kailub Russell, zatímco třetí byl Grant Baylor. Američan Kailub Russell má již takový náskok, že nemůže být v celkové klasifikaci poražen a je tedy jasné, že se po letošní sezoně bude radovat ze šestého titulu v řadě. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro slavil letošní šesté vítězství vedoucí jezdec průběžné klasifikace, Benjamin Kelley.
 
AMSOIL Grand National Cross Country 2018 – Powerline Park / St. Clairsville, OH
 
Kategorie XC1 Open Pro
1. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 6 kol / 2:57:52,064
2. Kailub Russell (KTM) 6 kol / 2:58:43,830
3. Grant Baylor (KTM) 6 kol / 3:00:13,110
4. Steward Baylor jr. (KTM) 6 kol / 3:05:29,647
5. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 6 kol / 3:05:33,989
6. Trevor Bollinger (Honda) 6 kol / 3:05:35,229
7. Jordan Ashburn (Beta) 6 kol / 3:06:04,169
8. Ricky Russell (Yamaha) 6 kol / 3:09:00,310
9. Layne Michael (Husqvarna) 6 kol / 3:10:58,749
10. Andrew Delong (Gas Gas) 6 kol / 3:12:33,485
 
Kategorie XC1 Open Pro – průběžné pořadí 2018
1. Kailub Russell (KTM) 297 bodů
2. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 262
3. Trevor Bollinger (Honda) 190
4. Steward Baylor jr. (KTM) 189
5. Josh Strang (AUS, Husqvarna) 168
6. Ricky Russell (Yamaha) 127
7. Grant Baylor (KTM) 101
8. Layne Michael (Husqvarna) 89
9. Jordan Ashburn (Beta) 78
10. Cory Buttrick (Husqvarna) 65
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24)
1. Benjamin Kelley (KTM) 6 kol / 3:00:00,829
2. Joshua Toth (KTM) 6 kol / 3:00:55,422
3. Craig Delong (Husqvarna) 6 kol / 3:06:42,304
4. Michael Witkowski (Beta) 6 kol / 3:11:05,340
5. Evan Smith (Husqvarna) 6 kol / 3:16:11,782
6. Bradley Cox (KTM) 6 kol / 3:17:28,095
7. Liam Draper (NZL, Husqvarna) 6 kol / 3:18:01,140
8. Jonathan Johnson (Yamaha) 6 kol / 3:18:13,164
9. Philippe Chaine (CND, KTM) 6 kol / 3:18:14,181
10. Austin Lee (Honda) 6 kol / 3:20:35,906
 
Kategorie XC2 250 Pro (16-24) – průběžné pořadí 2018
1. Benjamin Kelley (KTM) 298 bodů
2. Joshua Toth (KTM) 275
3. Craig Delong (Husqvarna) 181
5. Austin Lee (Honda) 155
4. Pascal Rauchenecker (AUT, Husqvarna) 145
6. Evan Smith (Husqvarna) 142
7. Jonathan Johnson (Yamaha) 127
9. Michael Witkowski (Beta) 126
8. Liam Draper (NZL, Husqvarna) 126
10. Zack Hayes (KTM) 99
 
 
 
Celkové pořadí v závodě
1. Thaddeus Duvall (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
2. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Open Pro
3. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC2 250 Pro
4. Grant Baylor (KTM) kategorie XC1 Open Pro
5. Joshua Toth (KTM) kategorie XC2 250 Pro
6. Steward Baylor jr. (KTM) kategorie XC1 Open Pro
7. Josh Strang (AUS, Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
8. Trevor Bollinger (Honda) kategorie XC1 Open Pro
9. Jordan Ashburn (Beta) kategorie XC1 Open Pro
10. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
11. Ricky Russell (Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
12. Layne Michael (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
13. Michael Witkowski (Beta) kategorie XC2 250 Pro
14. Andrew Delong (Gas Gas) kategorie XC1 Open Pro
15. Evan Smith (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
16. Jesse Ansley (KTM) kategorie FMF XC3 125 Pro-Am
17. Bradley Cox (KTM) kategorie XC2 250 Pro
18. Liam Draper (NZL, Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
19. Jonathan Johnson (Yamaha) kategorie 250-A
20. Philippe Chaine (CND, KTM) kategorie XC2 250 Pro