KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GNCC 2019 – Millfield

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2019 – Millfield
28.05.2019
 

Šestý závod amerického šampionátu Grand National Cross Country proběhl v Millfieldu.


Americký šampionát Grand National Cross Country pokračoval šestým závodem John Penton v Millfieldu v Ohiu, kde si v bezmála tříhodinovém závodě připsal letošní druhé vítězství tovární jezdec Husqvarny Thaddeus Duvall, zatímco na druhé pozici skončil úřadující šestinásobný šampión, Kailub Russell. Na třetím místě dokončil náročný závod Trevor Bollinger. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro pošesté v řadě slavil vítězství loňský šampión, Benjamin Kelley.

AMSOIL Grand National Cross Country 2019 – John Penton / Millfield, OH

Kategorie XC1 Open Pro:

1. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 7 kol / 2:51:17,699
2. Kailub Russell (KTM) 7 kol / 2:51:32,531
3. Trevor Bollinger (Husqvarna) 7 kol / 2:52:41,999
4. Steward Baylor jr. (KTM) 7 kol / 2:54:56,719
5. Josh Strang (AUS, Kawasaki) 7 kol / 2:55:49,358
6. Joshua Toth (KTM) 7 kol / 2:56:44,620
7. Ricky Russell (Yamaha) 7 kol / 2:57:11,493
8. Grant Baylor (KTM) 7 kol / 2:58:15,660
9. Andrew Delong (Honda) 7 kol / 3:03:32,349
10. Daniel Milner (KTM) 7 kol / 3:07:03,217

Kategorie XC1 Open Pro – průběžné pořadí 2019
1. Kailub Russell (KTM) 165 bodů
2. Thaddeus Duvall (Husqvarna) 152
3. Steward Baylor jr. (KTM) 123
4. Trevor Bollinger (Husqvarna) 111
5. Josh Strang (AUS, Kawasaki) 83
6. Joshua Toth (KTM) 81
7. Andrew Delong (Honda) 65
8. Jordan Ashburn (Kawasaki) 58
9. Cory Buttrick (Yamaha) 36
10. Ricky Russell (Yamaha) 28

Kategorie XC2 250 Pro
1. Benjamin Kelley (KTM) 7 kol / 2:56:32,256
2. Craig Delong (Husqvarna) 7 kol / 3:02:40,940
3. Evan Smith (Husqvarna) 7 kol / 3:06:39,510
4. Austin Lee (Honda) 7 kol / 3:08:24,371
5. Michael Witkowski (Beta) 7 kol / 3:11:34,670
6. Liam Draper (KTM) 7 kol / 3:13:46,495
7. Ben Parsons (Husqvarna) 7 kol / 3:13:48,836
8. Alex Teagarden (Husqvarna) 7 kol / 3:13:50,231
9. Samuel Evans (KTM) 7 kol / 3:19:33,530
10. Jonathan Johnson (Kawasaki) 6 kol / 2:51:23,254

Kategorie XC2 250 Pro – průběžné pořadí 2019
1. Benjamin Kelley (KTM) 180 bodů
2. Michael Witkowski (Beta) 119
3. Evan Smith (Husqvarna) 107
4. Austin Lee (Honda) 91
5. Liam Draper (KTM) 78
6. Ryder Lafferty (KTM) 77
7. Jonathan Girroir (KTM) 71
8. Jonathan Johnson (Kawasaki) 69
9. Zack Hayes (KTM) 65
10. Alex Teagarden (Husqvarna) 65



Celkové pořadí v závodě:
1. Thaddeus Duvall (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
2. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Open Pro
3. Trevor Bollinger (Husqvarna) kategorie XC1 Open Pro
4. Steward Baylor jr. (KTM) kategorie XC1 Open Pro
5. Josh Strang (AUS, KTM) kategorie XC1 Open Pro
6. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC2 250 Pro
7. Joshua Toth (KTM) kategorie XC1 Open Pro
8. Ricky Russell (Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
9. Grant Baylor jr. (KTM) kategorie XC1 Open Pro
10. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
11. Andrew Delong (Honda) kategorie XC1 Open Pro
12. Evan Smith (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
13. Daniel Milner (KTM) kategorie XC1 Open Pro
14. Cory Buttrick (Yamaha) kategorie XC1 Open Pro
15. Austin Lee (Honda) kategorie XC2 250 Pro
16. Cody Barnes (Beta) kategorie FMF XC3 125 Pro-Am
17. Jesse Ansley (KTM) kategorie FMF XC3 125 Pro-Am
18. Michael Witkowski (Beta) kategorie XC2 250 Pro
19. Liam Draper (KTM) kategorie XC2 250 Pro
20. Ben Parsons (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro