CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

ME MX Freestyle 2016 – Linz (neděle)

Text: Tereza Štolová, foto: Oliver Franke / IFMXF.com
ME MX Freestyle 2016 – Linz (neděle)
25.01.2016
 

Španěl Maikel Melero vyhrál i druhý contest evropského freestylového šampionátu.

 
Také druhý závod evropského šampionátu v motokrosovém freestylu vyhrál úřadující světový šampión Maikel Melero, který v Tips Areně v rakouském Linzi během nedělního klání odsunul na druhou pozici australského závodníka Roba Adelberga, zatímco třetí byl Remi Bizouard z Francie.
Během soutěžního odpoledne se divákům představili také Petr Pilát a Martin Koreň. Pilát nakonec odjížděl s body za čtvrtou pozici, Koreň byl klasifikován na devátém místě.
 
ME MX Freestyle – Night of The Jumps – Linz (AUT) neděle
  1. Maikel Melero (SPA, Yamaha) 407 bodů
  2. Rob Adelberg (AUS, Yamaha) 399
  3. Remi Bizouard (FRA, Kawasaki) 392
  4. Petr Pilát (CZE, KTM) 381
  5. Pat Bowden (AUS, Yamaha) 351
  6. Jose Miralles (SPA, KTM) 313
----------------------------------
Nepostoupili z kvalifikace
  7. Steve Sommerfeld (AUS, KTM)
  8. Luc Ackermann (GER, Husqvarna)
  9. Martin Koreň (CZE, KTM)
10. Thomas Wirnsberger (AUT, Suzuki)
 
ME MX Freestyle – kvalifikační kolo
  1. Remi Bizouard (FRA, Kawasaki) 353 bodů
  2. Maikel Melero (SPA, Yamaha) 350
  3. Rob Adelberg (AUS, Yamaha) 345
  4. Petr Pilát (CZE, KTM) 343
  5. Pat Bowden (AUS, Yamaha) 328
  6. Jose Miralles (SPA, KTM) 311
  7. Steve Sommerfeld (AUS, KTM) 293
  8. Luc Ackermann (GER, Husqvarna) 291
  9. Martin Koreň (CZE, KTM) 284
10. Thomas Wirnsberger (AUT, Suzuki) 256
 
ME MX Freestyle 2016 – průběžné pořadí
  1. Maikel Melero (SPA, Yamaha) 40 bodů
  2. Rob Adelberg (AUS, Yamaha) 36
  3. Remi Bizouard (FRA, Kawasaki) 30
  4. Petr Pilát (CZE, KTM) 30
  5. Pat Bowden (AUS, Yamaha) 22
  6. Luc Ackermann (GER, Husqvarna) 20
  7. Jose Miralles (SPA, KTM) 19
  8. Steve Sommerfeld (AUS, KTM) 16
  9. Martin Koreň (CZE, KTM) 15
10. Thomas Wirnsberger (AUT, Suzuki) 12
11. Filip Podmol (CZE, Yamaha) 5