CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. října do 28. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

ADAC MX Masters 2019 – Gaildorf

Foto: ADAC MX Masters / Steve Bauerschmidt
ADAC MX Masters 2019 – Gaildorf
12.08.2019
 

Na motokrosové trati Gaildorf o uplynulém víkendu pokračoval německý ADAC MX Masters.


V pořadí páté letošní kolo německého motokrosového šampionátu ADAC MX Masters proběhlo o uplynulém víkendu na trati v Gaildorfu. Vítězství si vybojoval švýcarský závodník Jeremy Seewer, který zvítězil před druhým Tanelem Leokem z Estonska, zatímco třetí byl domácí závodník Dennis Ullrich. Z českých jezdců si nejlépe vedl Filip Neugebauer, který bodoval v obou jízdách a celkově skončil na 13. pozici. Martin Krč byl patnáctý a Václav Kovář byl ve výsledkové listině ještě o další dvě pozice dále.

ADAC MX Masters 2019 – Gaildorf (GER)

Masters – 1. rozjížďka
1. Jeremy Seewer (SUI, Yamaha) 19 kol / 35:22,418
2. Henry Jacobi (GER, Kawasaki) +15,154
3. Tanel Leok (EST, Yamaha) +15,493
4. Dennis Ullrich (GER, Husqvarna) +16,422
5. Sulivan Jaulin (FRA, KTM) +35,326
6. Jens Gettemann (BEL, Kawasaki) +43,075
7. Tom Koch (GER, KTM) +47,034
8. Jeremy Delince (BEL, Honda) +54,903
9. Mike Stender (GER, KTM) +1:02,857
10. Bence Szvoboda (HUN, KTM) +1:06,365
------------------------------------
16. Filip Neugebauer (CZE, Kawasaki) +1:27,251
18. Václav Kovář (CZE, KTM) +1:55,063
19. Martin Krč (CZE, KTM) -1 kolo
28. Patrik Liška (CZE, KTM) -1 kolo
------------------------------------
Nekvalifikoval se do finálových jízd
DNQ Roman Mňuk (CZE, Yamaha)

Masters – 2. rozjížďka
1. Jeremy Seewer (SUI, Yamaha) 18 kol / 33:49,644
2. Tanel Leok (EST, Yamaha) +16,720
3. Dennis Ullrich (GER, Husqvarna) +19,945
4. Jens Gettemann (BEL, Kawasaki) +29,860
5. Pascal Rauchenecker (AUT, KTM) +37,604
6. Henry Jacobi (GER, Kawasaki) +45,292
7. Tom Koch (GER, KTM) +52,715
8. Lukas Neurauter (AUT, KTM) +1:08,574
9. Tim Koch (GER, KTM) +1:13,230
10. Mike Stender (GER, KTM) +1:13,842
------------------------------------
12. Martin Krč (CZE, KTM) +1:27,565
13. Filip Neugebauer (CZE, Kawasaki) +1:35,470
16. Václav Kovář (CZE, KTM) +1:43,220
25. Patrik Liška (CZE, KTM) -1 kolo

Masters – celkové pořadí
1. Jeremy Seewer (SUI, Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Tanel Leok (EST, Yamaha) 20+22 / 42
3. Dennis Ullrich (GER, Husqvarna) 18+20 / 38
4. Henry Jacobi (GER, Kawasaki) 22+15 / 37
5. Jens Gettemann (BEL, Kawasaki) 15+18 / 33
6. Tom Koch (GER, KTM) 14+14 / 28
7. Pascal Rauchenecker (AUT, KTM) 8+16 / 24
8. Mike Stender (GER, KTM) 12+11 / 23
9. Sulivan Jaulin (FRA, KTM) 16+7 / 23
10. Lukas Neurauter (AUT, KTM) 9+13 / 22
------------------------------------
13. Filip Neugebauer (CZE, Kawasaki) 5+8 / 13
15. Martin Krč (CZE, KTM) 2+9 / 11
17. Václav Kovář (CZE, KTM) 3+5 / 8

Masters – průběžné pořadí 2019
1. Jens Gettemann (BEL, Kawasaki) 190 bodů
1. Dennis Ullrich (GER, Husqvarna) 177
3. Tanel Leok (EST, Yamaha) 171
4. Pascal Rauchenecker (AUT, KTM) 120
5. Jeremy Seewer (SUI, Yamaha) 100 bodů
6. Jeremy Delince (BEL, Honda) 95
7. Tim Koch (GER, KTM) 89
8. Bence Szvoboda (HUN, KTM) 86
9. Tom Koch (GER, KTM) 82
10. Stefan Kjer Olsen (DEN, KTM) 67
------------------------------------
16. Václav Kovář (CZE, KTM) 47
30. Filip Neugebauer (CZE, Kawasaki) 24
39. Martin Krč (CZE, KTM) 11
42. Rudolf Weschta (CZE, Husqvarna) 9