vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Kappa obnovuje řadu Racer

Text: Jiří Křížek, foto: Kappa
Kappa obnovuje řadu Racer
17.12.2011
 

Společnost Kappa obnovila oblíbenou řadu moto tašek a tankvaků Racer.

 
Italská módní značka sportovního oblečení a doplňků oznámila, že doplní výrobu oblíbených tašek a tankvaků Racer. Tašky a batohy jsou z pevných, ale měkkých materiálů a s novými tvary. Jsou vhodné nejen k připevnění na motocykly, ale i k standardnímu nošení.
 
Materiálem je polyester 840D + 1200D s koženou vložkou a plastovými výztuhami. Některé modely kolekce Racer jsou doplněné o signální oranžovou pláštěnku.
 
Model TK765 Tanklock je ideální pro sportovní využití. Jeho objem je až 10 litrů a má dvě vnější kapsy na uložení například mobilního telefonu, či navigace. Jeho upevnění zajišťuje speciální systém GIVI vyrobený z plastu. Podobný, ovšem menší, je model TK763. Cena v ČR zatím stanovená nebyla, v Evropě se prodává za 68,50 Eur, resp. za 63,85 Eur.
 
Dále je nově v nabídce brašna TK760, která má objem až 29 litrů, přičemž je velmi dobrá při udržení svého tvaru i při maximální záteži. Vše díky posílení bočních částí z tvrdého plastu. Na bocích je odkládací kapsa na drobné předměty. Upevnění zajišťují tři pásy a univerzální magnetický systém. Pro přepravu mimo motocykl je vak vybaven popruhem a dvěma rukojiti. Cena vaku je 115,- Eur.
 
Dalším kouskem je TK761 o objemu 37 litrů. Jedná se o dvojitý vak, což usnadní jeho plnění. I tento kousek je vybaven popruhem pro snadnější přenos mimo motocykl. Cena vaku je 73,- Eur.
 
A konečně je zde kapkovitá taška TK757 s velkou hlavní částí a dvěma bočními kapsami. Postrovaná část směrovaná na spolujezdce, může pusobit i jako opěradlo. Cena tohoto vaku je 70,- Eur.