KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Caberg představil nové modely pro rok 2012

Text: Jiří Křížek, foto: Caberg
Caberg představil nové modely pro rok 2012
21.12.2011
 

Italská společnost Caberg představila nové modely přileb pro rok 2012.

 
Společnost Caberg se sídlem v Bergamu, se vždy zaměřovala především na produkty střední cenové kategorie. Pro rok 2012 přichází na trh se třemi novými modely základních řad – modulární Duke, integrální Ego a v kategorie jet pak s modelem Riviera V2+.
 
Modulární helma Duke je vybavená systémem P/J, který zabraňuje náhodnému uzavření pohyblivé části. Pouze 1,5 kg těžká helma je vybavená systémem DoubleVisorTech s integrovanou sluneční clonou a snadným manévrováním. Interiér přilby je kompletně odnímatelný a pratelný.
 
Integrovaná přilba Ego je novinka firmy Caberg, která ve svém nitru skrývá agresivní styl. Přilba má nový ventilační systém i novou sluneční slonu se systémem DoubleVisorTech. Hledí by mělo být nepoškrábatelné a nezamlžitelné. Vyplň přilby je z protialergenního materiálu a samozřejmě kompletně vyjímatelné. Přilba je nabízená ve čtyřech barvách: lesklé černé, matné černé, černobílé a hnědé grafitované.
 
Přilba Riviera V2+ je novinkou kategorie jet a je ideální pro každodenní použití ve městech. I tato přilba má hledí se systémem Double Visor Tech. Pro jeho výměnu není potřeba žádné nářadí. Vysokoprodyšná výplň přilby je plně odnímatelná.