Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. září do 23. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Dunlop - 10 milionů pro Harley Davidson

Tisková zpráva Dunlop CZ
Dunlop - 10 milionů pro Harley Davidson
15.08.2017
 

Dunlop slaví - jako originální výbavu již pro Harley Davidson dodal deset milionů pneumatik.

 
Již více než 30 let spolupracují konstruktéři značky Dunlop se společností Harley-Davidson na vývoji pneumatik, které splňují její velice přísné požadavky na výkonnost pneumatik pro motocykly Harley-Davidson.
 
Nejnověji Dunlop na základě partnerství při dodávkách originální výbavy zavedl do výroby pneumatiky GT502 pro nejnovější model XL1200 CX Roadster.
 
Toto poslední rozšíření řady je pokračováním spolupráce zahájené v roce 1981, kdy si Harley-Davidson Dunlop vybral jako originální pneumatiku pro model Harley-Davidson Sportster. O dva roky později se Dunlop stal výhradním dodavatelem originálních pneumatik pro FL.
 
Od té doby Dunlop vyvíjí speciální pneumatiky pro některé z nejkultovnějších motocyklů značky Harley-Davidson, včetně Dunlop American Elite.
 
American Elite si mezi jezdci Harley-Davidson získala oblibu díky prodlouženému kilometrovému proběhu, který ji předurčuje na dobrodružné jízdy na dlouhé vzdálenosti. Její vysoké životnosti napomáhá technologie Multi-Tread™, která na zadním kole kombinuje odolnou směs ve středu pneumatiky se speciální novou směsí zajišťující dobrou postranní přilnavost v oblasti ramene pneumatik.
 
Nejnověji Harley Davidson schválil nové pneumatiky Dunlop GT502 pro svůj nový model XL1200 CX Roadster. 
 
Dva nové rozměry pneumatik GT502 se vyznačují zcela novou radiální konstrukcí, která odpovídá sportovnějšímu charakteru nového Roadster s jeho dynamickým odpružením a zlepšenými brzdovými díly.
 
„Harley-Davidson nastavuje pro své dodavatele velice náročné standardy. Jsme hrdí na to, že už tři desetiletí s ním můžeme těsně spolupracovat na celé řadě jeho modelů. Desetimiliontá originální pneumatika pro Harley-Davidson pro nás představuje významný milník. Nyní se už zaměřujeme na vývoj inovativních nových výrobků pro nadcházející nové modely značky Harley-Davidson,” řekl Andy Marfleet, marketingový manažer Dunlop Motorcycle v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.