Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. července do 22. července.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Jediná aplikace MyGarage zastoupí vše

Text a foto: Yamaha
Jediná aplikace MyGarage zastoupí vše
23.06.2017
 

Společnost Yamaha nyní ještě více usnadňuje sestavení vysněného stroje nebo více strojů Yamaha pomocí přepracované aplikace MyGarage.

 
* Youtube: https://youtu.be/6K4VvO_VTDs
* iOS: https://www.yamaha-motor.eu/mygarageios
* Android: https://www.yamaha-motor.eu/mygarageandroid
 
Společnost Yamaha nyní ještě více usnadňuje sestavení vysněného stroje nebo více strojů Yamaha pomocí přepracované aplikace MyGarage (Moje garáž). 3D konfigurátor modelů, který byl dosud k dispozici ve více samostatných aplikacích pro jednotlivé modelové řady, byl sloučen do jediné aplikace. Ta vám nabízí možnost sestavit si vysněnou kolekci motocyklů nebo skútrů Yamaha v rámci jediného prostředí. Aplikace MyGarage je již s více než 700 000 staženími nejoblíbenější aplikací určenou k individuálnímu přizpůsobení motocyklů a nově obsahuje širší nabídku modelů.
 
Kromě kategorie Hyper Naked, Sport Heritage, supersportů, sportovně cestovních motocyklů a sportovních skútrů nyní bezplatná aplikace MyGarage poprvé obsahuje také modely kategorie Adventure a modely do města. Výběr zahrnuje všechny produkty Yamaha, které si jen můžete přát - od dokonalého stroje Yamaha vás dělí pouhé stažení požadovaného modelu a několik kliknutí.
 
Aplikace MyGarage zachovává všechny nejčastěji používané funkce samostatných aplikací. Nadále můžete porovnávat své výtvory, sdílet vysněné motocykly s přáteli a samozřejmě odeslat vámi sestavený stroj (nebo více strojů) místnímu prodejci Yamaha, se kterým svou cestu k vysněnému modelu Yamaha dovedete ke zdárnému cíli. Pokud jste si už sestavili svůj dokonalý produkt Yamaha v jedné ze samostatných aplikací, není třeba si dělat starosti - všechny nakonfigurované stroje budou uloženy i v nové aplikaci.
 
Léto je za dveřmi Nyní, když jsou veškeré modely motocyklů a skútrů Yamaha k dispozici v jedné aplikaci, existuje ještě méně důvodů, proč si nesestavit svůj vysněný model (nebo modely) online a poté nepožádat místního prodejce Yamaha, aby váš sen co nejdříve uskutečnil.
 
Aplikace MyGarage je dostupná pro operační systémy iOS a Android.