Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Piaggio vylepšuje stávající modely

Text a foto: bvv.cz
Piaggio vylepšuje stávající modely
07.02.2018
 

Piaggio v roce 2018 s vylepšenými tříkolkami i skútry

 
Italská značka skútrů Piaggio letos šla spíše cestou dílčích inovací a vylepšení svých stávajících modelů. Mezi ty patří například nasazení motorů splňujících přísnější emisní normu Euro 4 nebo využití LED technologie ve světlometech. U svého tříkolového skútru MP3, který se vyrábí ve dvou nových verzích 350 a 500, výrobce nabídl nová řídítka, upravil design přední mřížky, pozměnil  plexi štít a přidal LED blinkry. Vylepšená je i ergonomie sedla. Nová verze Business má ve standardní výbavě navigační systém TomTom Vio, zatímco verze Sport disponuje účinnějšími tlumiči a dvojicí kotoučových brzd vpředu. Jednoválec modelu MP3 500 má výkon 41 koní, což je o desetinu více, než předchůdce. Výkon třispadesátky přesahuje 30 koní.
 
Oblíbený stopětadvacítkový model Medley bude nově k dostání ve verzi Special Edition, která má ještě umocnit sportovní charakter verze S skútru několika jedinečnými detaily. Mezi nimi vyniká především kombinace modrých prvků, včetně prošívání sedla, a dílů se vzhledem uhlíkového kompozitu. Novinkou je i lakování skútru v matném titanově šedém odstínu. Třístovka Beverly se objevila ve verzi Police s motorem o objemu 350 z tříkolky MP3.
 
Nejmenší padesátkové skútry v nabídce se dočkaly hlavně motorů plnících Euro 4 a to jak dvoutaktní Typhoon a NRG, tak i čtyřtakní Zip.