Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. prosince do 9. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Yamaha představuje modely pro rok 2018

Text a foto: Yamaha CZ
Yamaha představuje modely pro rok 2018
08.11.2017
 

Informace o nových modelech společnosti Yamaha, které byly právě představeny v rámci výstavy EICMA.

 
Společnost Yamaha představuje jako první na světě tříkolový motocykl umožňující náklon - NIKEN.
První sériový vícekolový motocykl na světě
V říjnu 2015 představila společnost Yamaha na tokijském autosalonu svůj prototyp MWT-9, koncept tříkolového motocyklu, který je bezesporu zábleskem budoucnosti.  Nyní, o pouhé dva roky později, přichází Yamaha se zcela novým modelem NIKEN, prvním sériovým vícekolovým motocyklem na světě připraveným nabídnout nové možnosti všem pokrokově smýšlejícím jezdcům, kteří hledají nové zážitky.
 
Nové modely MT-07 a MT-09 SP pro rok 2018
Nechte se pohltit temnou stranou Japonska
Osobité modely Hyper Naked společnosti Yamaha se ve světě motocyklů zapsaly nesmazatelným písmem. Již první model MT-09, představený na konci roku 2013, všechny doslova uchvátil. Průkopnický model MT-09 je inspirovaný radikální novou vlnou vycházející z alternativní motocyklové kultury temné strany Japonska. Do kategorie naháčů přinesl zcela nový zábavný zážitek z jízdy.
 
Nové modely Tracer 900 a Tracer 900GT pro rok 2018
Nejrozmanitější řada sportovně cestovních motocyklů na trhu
Značka Yamaha vstupuje do roku 2018 s dosud nejrozmanitější nabídkou sportovně cestovních motocyklů čítající celkem šest modelů. Ty jsou navrženy tak, aby oslovily celou řadu jezdců, kteří při svých jízdách touží poznat mnoho nových míst a lidí.
 
Modernizované modely YZF-R1M a YZF-R1 2018
Vítejte ve SVĚTĚ R
Závodění není pro společnost Yamaha vedlejším produktem její hlavní činnosti. Závodění je neoddělitelnou součástí její DNA. Naše řada supersportů pro rok 2018, která je nejrozsáhlejší mezi výrobci motocyklů, názorně dokládá, že Yamaha byla, je a vždy bude oddána konstruování a výrobě exkluzivních, vysoce kvalitních supersportovních strojů bez kompromisů.