KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. srpna do 18. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Clover Storm

Text: Jiří Křížek, foto: Clover
Clover Storm
19.12.2011
 

Firma Clover přichází na trh s novinkou – kompletem Storm.

 
Nová bunda a kalhoty Clover Storm jsou navržené tak, aby byly vhodné do všech povětrnostních podmínek. Oba kusy oděvu, který je již v prodeji, lze k sobě připevnit po celé délce 360 stupňů. Kalhoty i bunda jsou stoprocentně vodotěsné a jsou vyrobené z vysokopevnostního textilu P-600 +. Optimální ochranu proti vodě poskytuje především vnitřní nepromokavá, přesto prodyšná vrstva.
 
Bunda Storm má vynikající větrací systém, který zvyšuje pohodlí. Dva uzavíratelné vstupy vzduchu jsou zpředu bundy, zatímco dva otvory pro opuštění vzduchové cirkulace, jsou v zadní části bundy. Jejich používání umožní rychlé odvádění tepla. Bunda má dvě venkovní a dvě vnitřní kapsy, které jsou dokonale vodotěsné.
 
Bezpečnost zajišťují CE protektory na ramenou a loktech, které jsou oceněné značkou „100% made in Italy“. Bunda má aktivní reflexní prvky na přední, boční i zadní straně, které zajišťují dokonalou viditelnost samotného nositele této bundy. Ochrana páteře je zajištěná opět z tvrdého materiálu CE 1283.
 
Bunda je k dispozici ve velikosti S až 4XL a to vždy v černé, nebo černo-šedé barvě. Její cena je 200 Eur.
 
Kalhoty Storm mají zadní část dvojitou. Na spodní části kalhot jsou silikonové protiskluzové prvky. Oblast pasu je velmi elastická, stejně jako jsou dobře elastické i klíny nad koleny. Spodní část kalhot lze uzavřít okolo boty nejprve standardním zipem a poté i suchým zipem. I samotné kalhoty jsou vybavené odvětrávacím systémem teplého vzduchu se dvěma předními vstupními otvory. Kolena mají standardní výbavu protektory CE, které jsou stejně jako na bundě odnímatelné. Kalhoty pouze v černé barvě mají výbavu reflexních prvků.
 
Kalhoty se prodávají ve velikostech 44 až 60 a stojí 180 Eur.