KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nová řada od Ixonu

Text: Jiří Křížek, foto: Ixon
Nová řada od Ixonu
23.12.2011
 

Společnost Ixon přichází na trh s novou řadou motocyklového oblečení.

 
Nové oblečení, které přijde do prodeje s Novým rokem, je určeno pro sportovní i cestovní jízdu, ale i pro volný čas mužů i žen.
 
Bunda Lithium obsahuje velmi výrazné roadsterové prvky, které připomínají extrémní technologii bezpečnosti z MotoGP. Bunda má tři vrstvy tkanin, včetně vodotěsné vrstvy a tepelné izolace pro zimní použití. Samozřejmostí jsou dvě náprsní kapsy a dvě kapsy ve spodní části. Její cena je 379 Eur.
 
Sportovní přívlastek se vztahuje i k novým kalhotám Ixon Sport, které se na první pohled hodně přibližují ke svému předchůdci. I kalhoty mají tři vrstvy tkaniny s jednou odnímatelnou nepromokavou a jednou zateplenou vrstvou. K dispozici jsou pouze v černé barvě a ve velikostech od XS do 4XL. Jejich cena je 179 Eur.
 
Novinka Kripton je bunda s mechanickou ventilací a odnímatelnou vložkou Drymesh. Kripton je univerzální produkt, vhodný pro všechny roční období. Cena bundy je 229 Eur.
 
Rukavice Pro Race HP jsou určeny k nahrazení zastaralého modelu Pro Expert. Jedná se o teplé a nepromokavé rukavice se závodním vzhledem a dobrým pocitem při uchopení řidítka, což zaručuje lehké polstrování dlaně. Cena tohoto modelu je 89 Eur.