vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Motosalon 2017 – doprovodný program

Text a foto: bvv.cz
Motosalon 2017 – doprovodný program
28.02.2017
 

Motosalon 2017 nabídne nabitý motorkářský program.

 
Návštěvníci si užijí mnoho zábavy i mimo výstavní expozice. Připravena totiž bude řada zajímavých doprovodných aktivit. Skvělou podívanou jistě nabídne Míra Lisý se svou motoshow. Chybět nebudou ani ukázky enduroškoly či mladého motocyklového sportu – moto gymkhany, tedy slalomu na motocyklech.
 
Borci z Crazy Day představí novou show
Mezi nejpopulárnější části doprovodného programu každoročně patří show kaskadérské skupiny Crazy Day. Letošní ročník bude okořeněn o zbrusu nový program – Scooter Jump Show.
Divákům se dostane nejen dostatek adrenalinu, ale zároveň se u tohoto vystoupení i zasmějí. Profesionální kaskadéři předvedou synchronní jízdy, jízdy po předním a zadním kole, smyky, drifty a také již zmíněné skoky a pády. Show bude doplněna i o jezdce na BMX a trialových kolech, včetně osminásobného mistra světa Václava Koláře a mistra Evropy Václava Gryce.
 
Testování skútrů
Ten, kdo chce prožít MOTOSALON se vším všudy, tak by si rozhodně neměl nechat ujít testování skútrů. Letos budou k vyzkoušení skútry značky Honda.
 
Základy bezpečnosti k motorkám patří
Bezpečnost patří k základním pilířům jízdy na motorce a právě tomuto tématu se bude v rámci svého doprovodného programu věnovat motoškola BEZPEČNĚ NA MOTORCE Akademie.
Na venkovních plochách se diváci dočkají ukázek cviků bezpečné jízdy a návštěvníci se budou moci dokonce sami do výuky zapojit. Připraveny dále budou i diskuze s instruktory v YOUNG RIDE ZÓNĚ. Užitečné informace o bezpečnosti i statistické údaje poskytnou dopravní policisté a zástupci BESIPu.
 
Známé osobnosti motocyklového světa
Na akci se budete moci setkat s hlavními tvářemi MOTOSALONU 2017, a to s jezdcem Moto3 Jakubem Kornfeilem a motorkářskou legendou Pepou Sršněm. Chybět nebudou ani autogramiády a rozhovory s letošními účastníky Dakaru. Do Letňan přijede i nejlepší český stunt rider Martin Krátký, který se řadí mezi evropskou špičku v této disciplíně.
 
Slavnostní zahájení MOTOSALONU - všichni jste srdečně zváni
MOTOSALON přiláká i řadu celebrit, mezi jejichž koníčky motorky neodmyslitelně patří. Všechny VIP osobnosti se sejdou ve čtvrtek 2. 3. ve 13:00 na slavnostním zahájení veletrhu. Těšit se můžete naučitele motoškoly Pepu Sršně, jezdce Jakuba Kornfeila, herce-motorkáře Jana Révaie, Pavla Lišku, Martina Stránského, Davida Matáska, moderátorku a herečku Danielu Šinkorovou nebo Miss ČR Kateřinu Stočesovou.
 
Nezapomeňte podpořit své favority v anketě Motocykl roku 2017
S blížícím se MOTOSALONEM se krátí doba, kdy máte možnost rozhodovat o vítězích v anketě Motocykl roku. Hlasovat můžete na stránkách www.motocyklroku.cz.
Hlasováním získáte i možnost získat jednu ze 40 cen, z nichž hlavní je voucher ve výši 100 000 Kč na nákup nominovaného motocyklu dle vlastního výběru.