Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Motosalon již příští týden v Brně

Text a foto: bvv.cz
Motosalon již příští týden v Brně
26.02.2016
 

Motosalon startuje už příští týden a co si pro vás připravili naši vystavovatelé?

 
DUCATI vstupuje do segmentu „cruiserů“
Ducati letos na Motosalon přichází s novinkou XDIAVEL S. Tento model se zařazuje do segmentu motocyklů, kterému se říká „cruiser“. Pro Ducati je tato kategorie zcela novou výzvou, takže se rozhodně přijďte podívat, jak se s ní vypořádali.
 
KAWASAKI s nejrychlejším motocyklem světa
Za hlavní letošní novinku Kawasaki je považována úplně nová supersportovní ZX-10R, která je vybavena nejvyspělejší technologií. Uvedena bude také novinka v podobě skútru J125. Je to menší bráška již známého skútru J300. Přivezen bude také mimo jiné nejrychlejší motocykl světa H2R i jeho druhá, pro provoz homologovaná, verze H2.
 
KTM spolu s jezdci Rally Dakar
Letošní rok se KTM bude více soustředit na „street“ segment. Na Motosalonu představí celou řadu novinek, např. model KTM 1290 SUPER DUKE GT, zcela nový 690 Duke a také 690 Duke R. Návštěvníci budou mít také možnost setkat se s jezdci Rally Dakar, a to konkrétně se Štefanem Svitkem a Ivanem Jakešem. Budou zde spolu se svými Dakarem prověřenými motorkami.
 
YAMAHA přichází na Motosalon s řadou novinek
Pro letošní rok má Yamaha několik novinek. Již na podzim představili v kategorii Sport Heritage model Yamaha XSR700, který se odkazuje na historii motocyklů a má šmrnc starých let. Nyní k tomu přidávají model Yamaha XSR900, který zaujme svým vintage stylem. Největší novinkou Yamahy tohoto roku je model Yamaha MT-10, který zosobňuje sílu a výkon, díky motoru ze supersportovní R1. Ten bude dostupný od května 2016, ale již na Motosalonu si ho návštěvníci budou moci prohlédnout.
 
Keeway, Benelli, SYM, Adiva – to vše k vidění na Motosalonu
Společnost NEVIMA GROUP s.r.o. je multiznačkový importér, který má jedno z nejširších portfolií na trhu. Ti, co hledají cenově příznivější kvalitní skútry a motocykly, si určitě vyberou některý z modelů značky Keeway. Fanoušci výkonných strojů zase najdou zálibu v motocyklech Benelli. Dále jsou v nabídce mimořádně kvalitní skútry značky SYM a tříkolové speciály s nejvíce variabilní mírou ochrany a komfortu na trhu značky Adiva. Všechny tyto značky budou na Motosalonu k vidění, takže se máte rozhodně na co těšit.
 
Přivezena bude i APRILIA Tuono V4 1100 Factory
Tuono V4 patří již několik let mezi ultimativní naháče s velkým výkonem a ovladatelností superbiku. Hlavní změna se nyní odehrála na pohonné jednotce, kde došlo ke zvýšení objemu a tím i výkonu. Estetické změny zahrnují především novou kapotáž, která více připomíná RSV4.
 
YUKI slibuje překvapení pro návštěvníky
Mezi největší novinky mezi motocykly patří retro motocykl YUKI 125 Manxman S, který se řadí do kategorie Scrambler. U skútrů je novinek několik. Všechny skútry mají nový svěží design. Představen bude i zcela nový skútr RMC II v barvách karbonu. Pro návštěvníky jsou také připravena dvě překvapení, takže se rozhodně zastavte i na stánek YUKI.
 
Premiéra elektroskútru Čezeta 506
Výstavní premiéru na Motosalonu 2016 absolvuje nový elektroskútr Čezeta 506 s designem legendárního "prasete". Na stánku českého výrobce budete moci vidět několik exponátů Čezety a promluvit si přímo s majitelem firmy – Neilem Smithem. Nejzajímavější je nicméně možnost vyzkoušet si elektrický skútr na vlastní kůži přímo na testovací ploše před veletržní halou.