vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Novinky na výstavě Motocykl 2017

Text a foto: motocykl-praha.cz
Novinky na výstavě Motocykl 2017
01.03.2017
 

Limitované edice značek MV Agusta a Ducati, ale také představení JAWA Vintage 660.

 
Na výstavišti v pražských Holešovicích se bude konat od 3. – 5. 3. 2017 již 21. ročník veletrhu Motocykl a vy se můžete těšit na silné stroje, jedinečné novinky a mnoho zábavy v podobě soutěží či doprovodných programů. Rezervujte si termín v diáři a přijďte se podívat na tradiční motoristickou akci s neopakovatelnou atmosférou
 
Letošní přehlídka motocyklů, čtyřkolek, doplňků, techniky, sportu a života v jedné stopě se ponese v duchu řady novinek a zajímavostí. Pouze v Holešovicích bude poprvé prezentován nový model dlouho očekávaného motocyklu značky JAWA Vintage 660. Agusta MV zde představí svého závodního plnokrevníka Repato Corse, který byl vyroben v limitované edici pouhých 250 ks. Každý, kdo si koupí tento motocykl, okusí stejný pocit z jízdy, který zažívá závodní jezdec LEON CAMIER. Ducati přiveze svůj klenot Panigale S 1299 Anniversario, který je jediným kusem v České republice K Vidění budou také americké elektrické motocykly Zero Motorcycles.
 
Veletrh samozřejmě nebude jen o silných strojích. Návštěvníci zde mohou také pořídit motorkářské oblečení, doplňky, příslušenství a další.
 
Celý víkend bude provázet bohatý doprovodný program  - těšit se návštěvníci mohou na souboj drsných pitkbikerů, vystoupení pole dance tanečnic, besedy s veterány, autogramiády známých osobností, módní přehlídky a v neposlední řadě také živá hudební vystoupení.
 
Součástí veletrhu Motocykl bude již tradičně 13. ročník soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a pokračování se dočká i AIRBRUSH ART FESTIVAL.
 
Přijďte na veletrh MOTOCYKL 2017, ve společnosti drsných mužů a krásných žen zažijte jedinečné zážitky podkreslené svištěním rychlých kol a vůní benzínu