KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

I. letní sraz Routa 66 CZ bude u Džejára

Text: Zdeněk Jurásek
I. letní sraz Routa 66 CZ bude u Džejára
10.03.2014
 

I. letní sraz České asociace Route 66 bude -u Džejára na ranči-!

 
Vážení přátelé Route 66!
 
Člen České asociace Route 66 a držitel Ceny České asociace Route 66 za rok 2011 Milan Slánský je známý spíše pod jménem DŽEJÁR. Nejen proto, že je velkým příznivcem Dallasu, Texasu a vůbec celých Států, nebo snad proto, že rád nosí pravý texaský klobouk. DŽEJÁR dokonce má i svůj vlastní RANČ!
 
Tento rozsáhlý objekt a pozemky bývalého JZD Džejár zakoupil začátkem devadesátých a všemu dal mu svůj osobitý americký ráz. Celá usedlost se nachází v Přepychách na Pardubicku, jen pár minut jízdy od "hradecké dálnice".
 
A protože Džejár a jeho žena Danka (řečená Suelin) jsou naši kamarádi a pro Route 66 by klidně i život položili, vznikl nápad uspořádat v tomto krásném prostředí letní sraz České asociace Route 66 a položit tak základy nové tradici.
 
Proto si právě teď dovolujeme slavnostně vyhlásit I. letní sraz České asociace Route 66, který se bude konat už letos od 25. do 27. 7. právě "U DŽEJÁRA NA RANČI".
 
Akce je určena pro všechny fanoušky Route 66 a samozřejmě i pro veřejnost. Velmi srdečně mezi námi uvítáme motorkáře a milovníky "amerik", pro jejichž motorové poklady je bude k dispozici dostatek parkovacího místa.
 
V průběhu víkendu máme v plánu se především velmi dobře bavit, podnikneme výlety do okolí, zatančíme si, pojíme, popijeme a hlavně: budeme mít nekonečnou pohodu.
 
Konkrétní organizační a programové informace zveřejníme brzy. Už teď si ale rezervujte místo ve svém prázdninovém kalendáři, protože U DŽEJÁRA NA RANČI JE TA PRAVÁ POHODA!!!
 
Za "organizační výbor" vás srdečně zve
 
Zdeněk Jurásek
prezident