Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Kawasaki Vulcan S od MRS

Text: Jiří Křížek, foto: Kawasaki
Kawasaki Vulcan S od MRS
05.02.2016
 

Ohromující Café Racer vzešlý z velmi úspěšného stroje Kawasaki Vulcan S.

 
V roce 2015 bylo během Motor Show v Paříži představeno několik nových modelů motocyklů Kawasaki pro rok 2016, jako například zbrusu nový skútr J125, poslední Ninja ZX-10R a ZZR1400 Performance Sport. Kromě těchto krásných modelů byl na stánku Kawasaki Motors France odhalen ohromující Café Racer stroj postavený na velmi úspěšném motocyklu Kawasaki Vulcan S.
 
Jeho stvořitelem byl známým modifikátor motocyklů Mario Rafael Soares a jeho společnost MRS, která posouvá hranice konvencí a stavba Vulcan S není výjimkou z jejich filozofie.
 
Motocykl je charakteristický palivovou nádrže a pomocným rámem se sedlem z jednoho kusu. Tradiční jsou i drátěná kola, dvojice tlumičů zakázkového výfuku, zadní tlumič pérování Öhlins, trubkový rám a brzdový systém Beringer. Vše bylo navržen tak, aby byl vytvořen jedinečný a inspirativní motocykl.
 
Jen doplňme, že fotografie tohoto skvostu byly pořízené na legendárním francouzském okruhu Autodrome de Linas-Montlhéry, jež je dodnes pověstný svým historickým betonovým oválem s extrémně klopenými zatáčkami.