Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. února do 24. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Jarní cena Brna 2017 - premiéra z říše snů

Tisková zpráva Patrika Cardy
Jarní cena Brna 2017 - premiéra z říše snů
26.04.2017
 

Patrik Carda člen Juniorského závodního týmu brněnského okruhu zažil na víkendové Jarní ceně Brna nečekaně podařenou premiéru.

 
Patrik Carda (ŠULI -58) : Teprve třináctiletý Patrik absolvoval na své KTM oba závody  v kategorii Stock300.Po slušném sobotním výkonu na mokré trati přijel se ztrátou pouhých tří vteřin na podiové umístění pro celkové páté místo .Tento skvělý vstup do sezony však teprve předznamenal nedělní obrovský úspěch .Po výborném startu a vyrovnané koncentrované jízdě se Šuli dokázal dostat na třetí pozici, kterou udržel až do cílové rovinky i před mnohem zkušenějšími jezdci .Na podiu pak zaslouženě přebral bronzový pohár za třetí místo.
 
„Když jsem před víkendem sledovali počasí, museli jsme se smát. Vypadalo to spíš, že budeme jezdit na saních. Snažil jsem se na tu zimu spíš nemyslet. Když jsem po sobotním závodě viděl, že mi na podium moc nechybí, řekl jsem si, že bych to mohl v neděli zkusit dotáhnout až tam. A povedlo se to“ řekl s klidným úsměvem Patrik. Zároveň však už vážněji dodal „Jsem fakt moc rád, hlavně kvůli taťkovi, který pro mě dělá první poslední a kvůli všem, kteří mi dnes fandili. Byla tu za mnou mamka, brácha, babička a vlastně skoro všichni členové naší rodiny.“