Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. února do 17. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Na úvod nejrychlejší Marini a Rodrigo

Foto: Circuito de Jerez Ángel Nieto
Na úvod nejrychlejší Marini a Rodrigo
12.02.2019
 

Soukromé testování týmů Moto3 a Moto2 pokračuje na okruhu Jerez.


Španělský závodní okruh Circuito de Jerez Ángel Nieto v těchto dnech hostí soukromý test týmů kategorií Moto2 a Moto3. Celkem 30 jezdců se v pondělí představilo na dráze a nejrychlejšími byli Ital Luca Marini, který s Kalexem Moto2 týmu Sky Racing VR46 zajel čas 1:41,827 a Gabriel Rodrigo, který s motocyklem Honda týmu Kömmerling Gresini Moto3 zajel čas 1:47,254.

Na dráze jsou i naši Jakub Kornfeil a Filip Salač, ale patří mezi osm jezdců, kteří nemají na svých strojích namontován transponder pro přenos časů.

Test pokračuje dnes, kdy je na programu druhý, závěrečný den.

Test Moto2 Jerez – pondělí
1. Luca MARINI (ITA, Sky Racing Team VR46 / KALEX) 1:41.827
2. Sam LOWES (GBR, Federal Oil Gresini Moto2 / KALEX) 1:41.869 +0.042
3. Thomas LÜTHI (SWI, Dynavolt Intact GP / KALEX) 1:41.942 +0.115
4. Álex MÁRQUEZ (ESP, EG 0,0 Marc VDS / KALEX) 1:41.951 +0.124
5. Jorge NAVARRO (ESP, Speed Up Racing / SPEED UP) 1:41.971 +0.144
6. Xavi VIERGE (ESP, EG 0,0 Marc VDS / KALEX) 1:42.085 +0.258
7. Marcel SCHRÖTTER (GER, Dynavolt Intact GP / KALEX) 1:42.526 +0.699
8. Andrea LOCATELLI (ITA, Italtrans Racing Team / KALEX) 1:42.879 +1.052
9. Nicolò BULEGA (ITA, Sky Racing Team VR46 / KALEX) 1:42.903 +1.076
10. Fabio DI GIANNANTONIO (ITA, Speed Up Racing / SPEED UP) 1:42.965 +1.138
11. Enea BASTIANINI (ITA, Italtrans Racing Team / KALEX) 1:43.129 +1.302
12. Somkiat CHANTRA (THA, Idemitsu Honda Team Asia / KALEX) 1:43.369 +1.542
13. Lukas TULOVIC (GER, Kiefer Racing / KTM) 1:43.639 +1.812
14. Dimas Ekky PRATAMA (INA, Idemitsu Honda Team Asia / KALEX) 1:44.080 +2.253

Test Moto3 Jerez – pondělí
1. Gabriel RODRIGO (ARG, Kömmerling Gresini Moto3 / HONDA) 1:47.254
2. Dennis FOGGIA (ITA, Sky Racing Team VR46 / KTM) 1:47.592 +0,338
3. Alonso LÓPEZ (ESP, Estrella Galicia 0,0 / HONDA) 1:47.641 +0,387
4. Sergio GARCÍA (ESP, Estrella Galicia 0,0 / HONDA) 1:47.742 +0,488
5. Stefano NEPA (ITA, Nepa Racing Team / KTM) 1:47.746 5.919 +0,665
6. Riccardo ROSSI (ITA, Kömmerling Gresini Moto3 / HONDA) 1:48.279 +1,025
7. Tom BOOTH-AMOS (GBR, CIP Green Power / KTM) 1:48.422 +1,168
8. Celestino VIETTI (ITA, Sky Racing Team VR46 / KTM) 1:48.523 +1,269