Paddock Blue 2018 racing
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. dubna do 22. dubna.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Jak dál po odchodu ministra Dobeše?

Tisová zpráva Autoklubu ČR
Jak dál po odchodu ministra Dobeše?
22.03.2012
 

Po rezignaci ministra Dobeše se naskýtá otázka, jak to bude vypadat v českém motocyklovém sportu, kdo bude novým šéfem resortu, či neudělá nový šéf školství a sportu nějaké další, či jiné kroky, ohledně řízení motocyklového sportu v ČR? Každopádně jisté je to, že Autoklub ČR podal na Dobeše trestní oznámení.

Diskuze článku - Jak dál po odchodu ministra Dobeše?

23.03.2012 11:15:30
Mazec (nepřihlášen)

matrix: autoklub nic nekecá, to si musíš pobrečet u Vita Ippolita, ten upozornil Dobeše, že dělá bordel, autoklub to jen zveřejnil, což je pochopitelné, kyž to druhá strana zatajila icon_surprised ops:

22.03.2012 23:03:18
matrixbiker (nepřihlášen)

Samotné UEM má v řádech, že uznává autoritu udělenou politickou mocí, tak co tu ten autoklub kecá. icon_eek

22.03.2012 21:13:05
miro (nepřihlášen)

bordel ako u nas

01.04.2012 22:17:09
Radek (nepřihlášen)

Je to jenom boj o koryta a prachy. Jedni napadají druhé ,a ve skutečnosti jde o to kdo rozebere těch pár korun.Ono jezdit mistrovství světa něco stojí.Nebýt těch pár nadšenců z Hořic nebo Dvora Králového a hrstka dalších, tak se budeme na motorky koukat v garáži.Tato akce rozdělila lidi na dvě poloviny,a to ohrožuje další pořádání podniků.Již nyní je akutní nedostatek ochotných lidí zadarmo připravovat a zabezpečovat tratě. Po této akci se to ještě zhorší.Již nyní se objevují znechuceni a končí s čiností jako činovníci.Vůbec bych se nedivil kdyby jsme si z motorek mohli udělat stojánek na kytky.
Stejně přeji našemu sportu lepší zítřky


zpět


Nový příspěvek

Jméno:
Titulek:
Ještě můžete vložit 2000 znaků.
icon_smile icon_cheesygrin icon_biggrin icon_cheesygrin icon_biggrin icon_sad icon_surprised icon_eek icon_confused icon_cool icon_mad icon_razz icon_neutral icon_wink icon_cry icon_evil icon_exclaim icon_idea icon_mrgreen icon_question icon_redface icon_rolleyes icon_twisted icon_arrow icon_arrowd icon_arrowl icon_arrowu fi_lone_ranger
Příspěvky obsahující vulgární výrazy nebo reklamu na konkurenci budou smazány.