MMB-VR46
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Argentiny 2019 – Moto2

Foto: motogp.com
GP Argentiny 2019 – Moto2
31.03.2019
 

Lorenzo Baldassari vyhrál závod střední kategorie konaný v rámci Grand Prix Argentiny.


Druhé vítězství v letošním druhém závodě střední třídy, si připsal italský závodník Lorenzo Baldassari, který dnes triumfoval na okruhu Termas de Río Hondo v Argentině. Na druhém místě dokončil závod Australan Remy Gardner, který za svými zády udržel třetího Alexe Marqueze ze Španělska.

Kategorie Moto2 – závod
1. Lorenzo Baldassari (ITA, Kalex) 23 kol / 39:49,000
2. Remy Gardner (AUS, Kalex) +1,244
3. Alex Marquez (SPA, Kalex) +1,817
4. Iker Lecuona (SPA, KTM) +2,704
5. Brad Binder (RSA, KTM) +4,707
6. Marcel Schrötter (GER, Kalex) +4,839
7. Luca Marini (ITA, Kalex) +4,986
8. Jorge Navarro (SPA, Speed Up) +7,459
9. Enea Bastianini (ITA, Kalex) +8,724
10. Somkiat Chantra (THA, Kalex) +14,506
11. Andrea Locatelli (ITA, Kalex) +16,145
12. Tetsuta Nagashima (JPN, Kalex) +16,450
13. Khairul Idham Pawi (MAL, Kalex) +16,613
14. Bo Bendsneyder (NED, NTS) +23,007
15. Jesko Raffin (SUI, NTS) +24,736

Průběžné pořadí šampionátu 2019 – Moto2

 

 

 

 

QAT

ARG

Suma

1.

Lorenzo Baldassarri

ITA

Kalex

25

25

50

2.

Remy Gardner

AUS

Kalex

13

20

33

3.

Marcel Schrötter

GER

Kalex

16

10

26

4.

Alex Marquez

SPA

Kalex

9

16

25

5.

Thomas Lüthi

SWI

Kalex

20

 

20

6.

Luca Marini

ITA

Kalex

8

9

17

7.

Brad Binder

RSA

KTM

4

11

15

8.

Enea Bastianini

ITA

Kalex

7

7

14

9.

Iker Lecuona

SPA

KTM

 

13

13

10.

Augusto Fernandez

SPA

Kalex

11

 

11

11.

Sam Lowes

GBR

Kalex

10

 

10

12.

Jorge Navarro

SPA

Speed Up

 

8

8

13.

Andrea Locatelli

ITA

Kalex

3

5

8

14.

Somkiat Chantra

THA

Kalex

 

6

6

15.

Xavi Vierge

SPA

Kalex

6

 

6

16.

Fabio Di Giannantonio

ITA

Speed Up

5

 

5

17.

Tetsuta Nagashima

JPN

Kalex

 

4

4

18.

Khairul Idham Pawi

MAL

Kalex

 

3

3

19.

Jesko Raffin

SWI

NTS

2

1

3

20.

Bo Bendsneyder

NED

NTS

 

2

2

21.

Jorge Martin

SPA

KTM

1

 

1