Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Domenicali – bude to další dobrý rok

Foto: Ducati
Domenicali – bude to další dobrý rok
17.01.2018
 

Ředitel Ducati Claudio Domenicali očekává další dobrý rok pro svou společnost.

 
Generální ředitel společnosti Ducati Motor Holding, pan Claudio Domenicali, ve svém projevu při představení továrního týmu MotoGP vyzdvihl skvělý výsledek závodního týmu v roce 2017, ale také zvýšený objem výroby, inovaci motocyklu Scrambler, či připomněl letošní World Ducati Week v Misanu.
 
Claudio Domenicali, generální ředitel společnosti Ducati Motor Holding
„Rok 2017 jsme skončili dobře z obchodního a závodního hlediska. Prodali jsme téměř 56 000 motocyklů. Jsme připraveni na rok 2018 a jsme přesvědčeni, že to bude další dobrý rok. Je to rok, kdy naši fanoušci budou mít poprvé k dispozici motorku, která je úzce spojená s motocyklem Panigale V4, který jsme vyvinuli k závodění. Je to velmi důležitý rok i pro Scrambler, který s příchodem objemu 1100 přidá zcela nový rozměr tomuto světu. Motorka má větší rozměry a lepší komfort, výkon a technologii, a to vše v perfektním Scramblerovém stylu. Bude to také rok World Ducati Week v Misanu od 20. do 22. července. Chceme zorganizovat nejlepší WDW všech dob.
Ducati je silná a solidní společnost, která se stala dostatečně velkou, aby umožnila významné investice do budoucnosti. Jsme ve fantastickém období digitální revoluce a svět sociálních médií mění všechny naše životy. Ducati chce být agentem této změny a po celou dobu si zachovává své vlastní hodnoty.
Rád bych využil této příležitosti a poděkoval všem ve společnosti, kteří nám umožnili získat výsledky v roce 2017. Děkujeme všem partnerům, kteří jsou na naší straně, za toto nové dobrodružství v MotoGP, a přeji všechno nejlepší Ducati Corse pro rok 2018.“