MMB-VR46
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. srpna do 25. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Kataru 2019 – sobota

Foto: Honda
GP Kataru 2019 – sobota
09.03.2019
 

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVANÉ – VÝSLEDKOVÝ SERVIS ze sobotního programu na okruhu Losail, kde se jede zahajovací Grand Prix sezony 2019.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Vicente PEREZ SPA Reale Avintia Arizona 77 KTM 2'06.561
2 Tony ARBOLINO ITA Snipers Team HONDA 2'06.653 +0.092
3 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'06.793 +0.232
4 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'06.794 +0.233
5 Romano FENATI ITA Snipers Team HONDA 2'06.879 +0.318
6 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 2'07.000 +0.439
7 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'07.088 +0.527
8 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 2'07.205 +0.644
9 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'07.278 +0.717
10 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'07.282 +0.721
11 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'07.293 +0.732
12 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 2'07.361 +0.800
13 Andrea MIGNO ITA Bester Capital Dubai KTM 2'07.412 +0.851
14 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 2'07.495 +0.934
15 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'07.638 +1.077
16 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'07.666 +1.105
17 Gabriel RODRIGO ARG Kommerling Gresini Moto3 HONDA 2'07.741 +1.180
18 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'07.744 +1.183
19 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'07.844 +1.283
20 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'08.020 +1.459
21 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 2'08.131 +1.570
22 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'08.234 +1.673
23 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'08.353 +1.792
24 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'08.365 +1.804
25 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'08.373 +1.812
26 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'08.838 +2.277
27 Riccardo ROSSI ITA Kommerling Gresini Moto3 HONDA 2'08.864 +2.303
28 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 2'08.883 +2.322
29 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 2'09.395 +2.834

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'59.596
2 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 1'59.639 +0.043
3 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'59.695 +0.099
4 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'59.815 +0.219
5 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'59.856 +0.260
6 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'59.860 +0.264
7 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 1'59.879 +0.283
8 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 1'59.889 +0.293
9 Augusto FERNANDEZ SPA Flexbox HP 40 KALEX 2'00.078 +0.482
10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'00.135 +0.539
11 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'00.167 +0.571
12 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'00.196 +0.600
13 Jorge NAVARRO SPA +Ego Speed Up SPEED UP 2'00.341 +0.745
14 Fabio DI GIANNANTONIO ITA +Ego Speed Up SPEED UP 2'00.401 +0.805
15 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 2'00.445 +0.849
16 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'00.502 +0.906
17 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 2'00.598 +1.002
18 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 2'00.622 +1.026
19 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'00.666 +1.070
20 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'00.742 +1.146
21 Simone CORSI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 2'00.826 +1.230
22 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Idealavoro Forward MV AGUSTA 2'00.854 +1.258
23 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 2'00.947 +1.351
24 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing KALEX 2'01.010 +1.414
25 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 2'01.110 +1.514
26 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'01.360 +1.764
27 Stefano MANZI ITA MV Agusta Idealavoro Forward MV AGUSTA 2'01.361 +1.765
28 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'01.538 +1.942
29 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'01.600 +2.004
30 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'01.732 +2.136
31 Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'02.358 +2.762
32 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'02.878 +3.282

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'54.677
2 Francesco BAGNAIA ITA Alma Pramac Racing DUCATI 1'54.740 +0.063
3 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'54.879 +0.202
4 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha Moto YAMAHA 1'55.098 +0.421
5 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'55.141 +0.464
6 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'55.142 +0.465
7 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.161 +0.484
8 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha Moto YAMAHA 1'55.220 +0.543
9 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'55.460 +0.783
10 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'55.557 +0.880
11 Jack MILLER AUS Alma Pramac Racing DUCATI 1'55.766 +1.089
12 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'55.806 +1.129
13 Danilo PETRUCCI ITA Mission Winnow Ducati DUCATI 1'55.855 +1.178
14 Andrea DOVIZIOSO ITA Mission Winnow Ducati DUCATI 1'55.887 +1.210
15 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'56.005 +1.328
16 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'56.161 +1.484
17 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'56.310 +1.633
18 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'56.381 +1.704
19 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'56.532 +1.855
20 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'56.559 +1.882
21 Bradley SMITH GBR Aprilia Factory Racing APRILIA 1'56.902 +2.225
22 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'57.392 +2.715
--------
Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'06.689
2 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'06.718 +0.029
3 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'06.809 +0.120
4 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'06.834 +0.145
5 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'06.884 +0.195
6 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 2'07.253 +0.564
7 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'07.318 +0.629
8 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 2'07.373 +0.684
9 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'07.681 +0.992
10 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'07.868 +1.179
11 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'08.179 +1.490
12 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 2'08.272 +1.583
13 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 2'08.442 +1.753
-----------
Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM
Riccardo ROSSI ITA Kommerling Gresini Moto3 HONDA

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 2'05.883
2 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 2'06.080 +0.197
3 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 2'06.109 +0.226
4 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'06.308 +0.425
5 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'06.373 +0.490
6 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'06.526 +0.643
7 Tony ARBOLINO ITA Snipers Team HONDA 2'06.621 +0.738
8 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'06.663 +0.780
9 Vicente PEREZ SPA Reale Avintia Arizona 77 KTM 2'06.+ 0.787
10 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'06.673 +0.790
11 Romano FENATI ITA Snipers Team HONDA 2'06.681 +0.798
12 Gabriel RODRIGO ARG Kommerling Gresini Moto3 HONDA 2'06.805 +0.922
13 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 2'06.978 +1.095
14 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 2'07.247 +1.364
15 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'07.363 +1.480
16 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'07.411 +1.528
17 Andrea MIGNO ITA Bester Capital Dubai KTM 2'07.525 +1.642
18 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 2'07.638 +1.755

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'59.154
2 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'59.303 +0.149
3 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'59.442 +0.288
4 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 1'59.709 +0.555
5 Fabio DI GIANNANTONIO ITA +Ego Speed Up SPEED UP 1'59.754 +0.600
6 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 1'59.786 +0.632
7 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing KALEX 1'59.931 +0.777
8 Simone CORSI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 2'00.024 +0.870
9 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 2'00.506 4 8 1.352
10 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Idealavoro Forward MV AGUSTA 2'00.518 +1.364
11 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 2'00.836 +1.682
12 Stefano MANZI ITA MV Agusta Idealavoro Forward MV AGUSTA 2'00.861 +1.707
13 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'00.872 +1.718
14 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'00.880 +1.726
15 Philipp OETTL GER Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'00.929 +1.775
16 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'00.951 +1.797
17 Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'01.291 +2.137
18 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 2'02.863 +3.709

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 1'58.585
2 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'58.731 +0.146
3 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'58.784 +0.199
4 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'58.804 +0.219
5 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'58.819 +0.234
6 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'58.845 +0.260
7 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 1'59.004 +0.419
8 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 1'59.038 +0.453
9 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'59.062 +0.477
10 Augusto FERNANDEZ SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'59.213 +0.628
11 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'59.278 +0.693
12 Jorge NAVARRO SPA +Ego Speed Up SPEED UP 1'59.325 +0.740
13 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'59.387 +0.802
14 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'59.397 +0.812
15 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'59.460 +0.875
16 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 1'59.681 +1.096
17 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'59.708 +1.123
18 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'59.837 +1.252

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Danilo PETRUCCI ITA Mission Winnow Ducati DUCATI 1'54.854
2 Andrea DOVIZIOSO ITA Mission Winnow Ducati DUCATI 1'54.867 +0.013
3 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha Moto YAMAHA 1'54.940 +0.086
4 Jack MILLER AUS Alma Pramac Racing DUCATI 1'55.092 +0.238
5 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.203 +0.349
6 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'55.242 +0.388
7 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'55.359 +0.505
8 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'55.364 +0.510
9 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'55.380 +0.526
10 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'55.434 +0.580
11 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'55.476 +0.622
12 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.591 +0.737
13 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'55.647 +0.793
14 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'55.812 +0.958
15 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'55.961 +1.107
16 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'56.011 +1.157
17 Francesco BAGNAIA ITA Alma Pramac Racing DUCATI 1'56.077 +1.223
18 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha Moto YAMAHA 1'56.086 +1.232
19 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.245 +1.391
20 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.629 +1.775
21 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'56.827 +1.973
22 Bradley SMITH GBR Aprilia Factory Racing APRILIA 1'56.926 +2.072
23 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'57.051 +2.197

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'54.270
2 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'54.431 +0.161
3 Francesco BAGNAIA ITA Alma Pramac Racing DUCATI 1'54.472 +0.202
4 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha Moto YAMAHA 1'54.537 +0.267
5 Jorge LORENZO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'54.563 +0.293
6 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'54.740 +0.470
7 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'55.122 +0.852
8 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'55.428 +1.158
9 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'55.464 + 1.194
10 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'55.642 +1.372
11 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'55.797 +1.527
12 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'55.937 +1.667
13 Bradley SMITH GBR Aprilia Factory Racing APRILIA 1'56.036 +1.766

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha Moto YAMAHA 1'53.546
2 Andrea DOVIZIOSO ITA Mission Winnow Ducati DUCATI 1'53.744 +0.198
3 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'53.745 +0.199
4 Jack MILLER AUS Alma Pramac Racing DUCATI 1'53.809 +0.263
5 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'53.946 +0.400
6 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'54.095 +0.549
7 Danilo PETRUCCI ITA Mission Winnow Ducati DUCATI 1'54.200 +0.654
8 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'54.236 +0.690
9 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'54.239 +0.693
10 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'54.257 +0.711
11 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'54.390 +0.844
12 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'54.917 +1.371