CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. září do 22. září 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Německa 2019 – pátek

Foto: Ducati
GP Německa 2019 – pátek
05.07.2019
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky pátečních volných tréninků Grand Prix Německa na okruhu Sachsenring.


Kategorie Moto3 – 1. volný trénink
1 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'26.591
2 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 1'26.783 +0.192
3 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 1'26.880 +0.289
4 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'27.026 +0.435
5 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 1'27.094 +0.503
6 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 1'27.129 +0.538
7 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 1'27.165 +0.574
8 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 1'27.270 +0.679
9 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 1'27.311 +0.720
10 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 1'27.668 +1.077
11 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'27.829 +1.238
12 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 1'27.884 +1.293
13 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'27.916 +1.325
14 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'28.046 +1.455
15 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'28.054 +1.463
16 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 1'28.056 +1.465
17 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'28.082 +1.491
18 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 1'28.098 +1.507
19 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 1'28.193 +1.602
20 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 1'28.265 +1.674
21 Andrea MIGNO ITA Bester Capital Dubai KTM 1'28.409 +1.818
22 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'28.471 +1.880
23 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'28.631 +2.040
24 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'28.657 +2.066
25 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'28.705 +2.114
26 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 1'28.829 +2.238
27 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'29.302 +2.711
28 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 1'29.386 +2.795
29 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'30.573 +3.982
30 Dirk GEIGER GER Kiefer Racing KTM 1'31.471 +4.880

Kategorie MotoGP – 1. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'21.390
2 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'21.464 +0.074
3 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'21.964 +0.574
4 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'21.967 +0.577
5 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'22.251 +0.861
6 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'22.282 +0.892
7 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'22.365 +0.975
8 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'22.397 +1.007
9 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'22.415 +1.025
10 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'22.439 +1.049
11 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'22.458 +1.068
12 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'22.487 +1.097
13 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'22.512 +1.122
14 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'22.543 +1.153
15 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'22.566 +1.176
16 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'22.705 +1.315
17 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'22.729 +1.339
18 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'22.729 +1.339
19 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'22.762 +1.372
20 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'22.856 +1.466
21 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'22.898 +1.508
22 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'23.957 +2.567

Kategorie Moto2 – 1. volný trénink
1 Jonas FOLGER GER Petronas Sprinta Racing KALEX 1'24.354
2 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 1'24.361 +0.007
3 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 1'24.641 +0.287
4 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'24.672 +0.318
5 Fabio DI GIANNANTONIO ITA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 1'24.737 +0.383
6 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'24.777 +0.423
7 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 1'24.784 +0.430
8 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 1'24.829 +0.475
9 Stefano MANZI ITA MV Agusta Idealavoro Forward MV AGUSTA 1'24.859 +0.505
10 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'24.888 +0.534
11 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 1'24.934 +0.580
12 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'24.968 +0.614
13 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'24.976 +0.622
14 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'24.997 +0.643
15 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 1'25.066 +0.712
16 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'25.087 +0.733
17 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 1'25.087 +0.733
18 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'25.108 +0.754
19 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'25.126 +0.772
20 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 1'25.198 +0.844
21 Simone CORSI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 1'25.277 +0.923
22 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'25.316 +0.962
23 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Idealavoro Forward MV AGUSTA 1'25.348 +0.994
24 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'25.419 +1.065
25 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 1'25.455 +1.101
26 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'25.510 +1.156
27 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'25.787 +1.433
28 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'27.035 +2.681
29 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 1'27.172 +2.818
-------------------------
Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'32.819 +8.465

Kategorie MotoE – 1. volný trénink
1 Jesko RAFFIN SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'28.751
2 Niki TUULI FIN Ajo MotoE ENERGICA 1'29.265 +0.514
3 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'29.542 +0.791
4 Hector GARZO SPA Tech 3 E-racing ENERGICA 1'29.577 +0.826
5 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'29.694 +0.943
6 Xavier SIMEON BEL Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'29.707 +0.956
7 Bradley SMITH GBR One Energy Racing ENERGICA 1'29.727 +0.976
8 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'29.756 +1.005
9 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 1'29.776 +1.025
10 Nicolas TEROL SPA Openbank Ángel Nieto Team ENERGICA 1'29.914 +1.163
11 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'30.435 +1.684
12 Kenny FORAY FRA Tech 3 E-racing ENERGICA 1'30.756 +2.005
13 Sete GIBERNAU SPA Join Contract Pons 40 ENERGICA 1'30.937 +2.186
14 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'31.134 +2.383
15 Joshua HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'31.536 +2.785
16 Randy DE PUNIET FRA LCR E-Team ENERGICA 1'31.645 +2.894
17 Maria HERRERA SPA Openbank Ángel Nieto Team ENERGICA 1'31.981 +3.230
18 Lorenzo SAVADORI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'33.083 +4.332

Kategorie Moto3 – 2. volný trénink
1 Ayumu SASAKI JPN Petronas Sprinta Racing HONDA 1'26.526
2 Jakub KORNFEIL CZE Redox PruestelGP KTM 1'26.812 +0.286
3 Kaito TOBA JPN Honda Team Asia HONDA 1'26.814 +0.288
4 Aron CANET SPA Sterilgarda Max Racing Team KTM 1'26.909 +0.383
5 Alonso LOPEZ SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'26.969 +0.443
6 Romano FENATI ITA VNE Snipers HONDA 1'27.032 +0.506
7 Dennis FOGGIA ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'27.079 +0.553
8 Kazuki MASAKI JPN BOE Skull Rider Mugen Race KTM 1'27.145 +0.619
9 Raul FERNANDEZ SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'27.159 +0.633
10 Filip SALAC CZE Redox PruestelGP KTM 1'27.160 +0.634
11 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'27.211 +0.685
12 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'27.230 +0.704
13 Lorenzo DALLA PORTA ITA Leopard Racing HONDA 1'27.238 +0.712
14 Can ONCU TUR Red Bull KTM Ajo KTM 1'27.265 +0.739
15 Albert ARENAS SPA Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'27.270 +0.744
16 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'27.298 +0.772
17 Marcos RAMIREZ SPA Leopard Racing HONDA 1'27.355 +0.829
18 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'27.368 +0.842
19 Tony ARBOLINO ITA VNE Snipers HONDA 1'27.403 +0.877
20 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'27.477 +0.951
21 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'27.516 +0.990
22 Andrea MIGNO ITA Bester Capital Dubai KTM 1'27.606 +1.080
23 Makar YURCHENKO KAZ BOE Skull Rider Mugen Race KTM 1'27.710 +1.184
24 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'27.889 +1.363
25 Stefano NEPA ITA Reale Avintia Arizona 77 KTM 1'28.087 +1.561
26 Jaume MASIA SPA Bester Capital Dubai KTM 1'28.295 +1.769
27 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'28.429 +1.903
28 Tom BOOTH-AMOS GBR CIP Green Power KTM 1'28.536 +2.010
29 Riccardo ROSSI ITA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'28.725 +2.199
30 Dirk GEIGER GER Kiefer Racing KTM 1'29.563 +3.037

Kategorie MotoGP – 2. volný trénink
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'20.705
2 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'21.046 +0.341
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'21.065 20 23 0.360
4 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'21.193 +0.488
5 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'21.265 +0.560
6 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'21.392 +0.687
7 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'21.442 +0.737
8 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'21.484 +0.779
9 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'21.489 +0.784
10 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'21.538 +0.833
11 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'21.543 +0.838
12 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'21.641 +0.936
13 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'21.678 +0.973
14 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'21.693 +0.988
15 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'21.729 +1.024
16 Andrea IANNONE ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'21.758 +1.053
17 Karel ABRAHAM CZE Reale Avintia Racing DUCATI 1'21.897 +1.192
18 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'21.899 +1.194
19 Johann ZARCO FRA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'22.001 +1.296
20 Hafizh SYAHRIN MAL Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'22.208 +1.503
21 Tito RABAT SPA Reale Avintia Racing DUCATI 1'22.462 +1.757
-------------------------
Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI

Kategorie Moto2 – 2. volný trénink
1 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 1'23.948
2 Xavi VIERGE SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'24.328 +0.380
3 Iker LECUONA SPA American Racing KTM KTM 1'24.328 +0.380
4 Augusto FERNANDEZ SPA FLEXBOX HP 40 KALEX 1'24.391 +0.443
5 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'24.414 +0.466
6 Lorenzo BALDASSARRI ITA FLEXBOX HP 40 KALEX 1'24.431 +0.483
7 Tetsuta NAGASHIMA JPN ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'24.437 +0.489
8 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP KALEX 1'24.499 +0.551
9 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'24.509 +0.561
10 Thomas LUTHI SWI Dynavolt Intact GP KALEX 1'24.527 +0.579
11 Fabio DI GIANNANTONIO ITA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 1'24.556 +0.608
12 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'24.597 +0.649
13 Jonas FOLGER GER Petronas Sprinta Racing KALEX 1'24.620 +0.672
14 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 1'24.655 +0.707
15 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'24.679 +0.731
16 Sam LOWES GBR Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'24.697 +0.749
17 Remy GARDNER AUS ONEXOX TKKR SAG Team KALEX 1'24.703 +0.755
18 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'24.717 +0.769
19 Stefano MANZI ITA MV Agusta Idealavoro Forward MV AGUSTA 1'24.729 +0.781
20 Nicolo BULEGA ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'24.757 +0.809
21 Simone CORSI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 KALEX 1'24.886 +0.938
22 Marco BEZZECCHI ITA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'24.921 +0.973
23 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'24.924 +0.976
24 Joe ROBERTS USA American Racing KTM KTM 1'25.066 +1.118
25 Dominique AEGERTER SWI MV Agusta Idealavoro Forward MV AGUSTA 1'25.172 +1.224
26 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 1'25.329 +1.381
27 Jake DIXON GBR Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'25.498 +1.550
28 Lukas TULOVIC GER Kiefer Racing KTM 1'25.813 +1.865
29 Xavi CARDELUS AND Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 1'26.444 +2.496
-------------------------
Dimas EKKY PRATAMA INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX

Kategorie MotoE – 2. volný trénink
1 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'28.547
2 Niki TUULI FIN Ajo MotoE ENERGICA 1'28.586 0.039
3 Hector GARZO SPA Tech 3 E-racing ENERGICA 1'28.644 0.097
4 Jesko RAFFIN SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'28.696 0.149
5 Bradley SMITH GBR One Energy Racing ENERGICA 1'28.801 0.254
6 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'29.166 0.619
7 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'29.209 0.662
8 Xavier SIMEON BEL Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'29.439 0.892
9 Nicolas TEROL SPA Openbank Ángel Nieto Team ENERGICA 1'29.441 0.894
10 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'29.496 0.949
11 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 1'29.568 1.021
12 Sete GIBERNAU SPA Join Contract Pons 40 ENERGICA 1'29.885 1.338
13 Kenny FORAY FRA Tech 3 E-racing ENERGICA 1'29.975 1.428
14 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'30.145 1.598
15 Joshua HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'30.255 1.708
16 Lorenzo SAVADORI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'30.676 2.129
17 Randy DE PUNIET FRA LCR E-Team ENERGICA 1'31.001 2.454
18 Maria HERRERA SPA Openbank Ángel Nieto Team ENERGICA 1'31.182 2.635