Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. března do 24. března 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Jarvis: Sezonu jsme nemohli zahájit lépe

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Jarvis: Sezonu jsme nemohli zahájit lépe
16.03.2018
 

Závodní ředitel továrny Yamaha vyjádřil velkou radost z oficiálního oznámení o prodloužení smlouvy Valentina Rossiho u Yamahy na další dva roky.

Jak jsme vás již informovali, italský závodník Valentino Rossi těsně před startem sezony 2018 na katarském okruhu Losail oficiálně oznámil prodloužení smlouvy s japonskou továrnou Yamaha na další dvě sezony. Tento krok samozřejmě potěšil jak fanoušky Rossiho po celém světě, tak i vedení Yamahy.
 
Jak po tomto kroku prohlásil závodní ředitel továrny Yamaha – pan Lin Jarvis, je to pro něj vůbec nejlepší způsob, jakým se dala odstartovat nová sezona královské kubatury MotoGP.
 
„Potvrzení prodloužení smlouvy s Valentinem na další dva roky je pro mne vůbec nejlepší způsob, jakým jsme mohli sezonu 2018 zahájit. Je ale pravdou, že to pro mne nebylo velké překvapení, protože Valentino již dříve říkal, že chce v závodění pokračovat. I přesto jer ale pravdou, že tato zpráva potěšila miliony jeho fanoušků po celém světě. Nebylo ale těžké tuto smlouvu podepsat. Jako tovární tým potřebujeme top jezdce, kteří dokáží vyhrávat a bojovat o titul. I přestože je zde Valentino již tak dlouho a je mu 39 let, stále patří mezi jezdce, kteří dokáží bojovat o vítězství a je na nás, abychom mu dali motorku, která dokáže bojovat o titul,“ řekl Lin Jarvis.