Závody u nás i v zahraničí v období od 9. prosince do 15. prosince 2019.

Nakagami v top deset

11.02.2019

Japonec Takaaki Nakagami dobré testování zakončil v elitní desítce.

Celkovým devátým místem zakončil třídenní testování na okruhu v malajském Sepangu japonský závodník Takaaki Nakagami. Pozitivní práci svého týmu na motocyklu Honda RC213V využil k času 1:59,148 a nyní doufá, že další zlepšení předvede během testu v katarském Doha.

Takaaki Nakagami
„Byly to dobré, ale opravdu těžké tři dny, protože horké podmínky neumožňují snadné zajíždění většího počtu kol. Byl to pro nás velmi důležitý test, protože každý den jsme se zlepšovali. Celkově jsme skončili na deváté pozici, takže jsem potěšen, že jsem opět v první desítce. Čas na kolo taky není tak špatný, jsem opravdu rád, že jsem blízko k hranici 1'58, ale cítím, že stále nemůžu dostat z jednoho rychlého kola, co nejvíce, zatímco moje závodní tempo se výrazně zlepšilo. Tým LCR Honda IDEMITSU pracoval tento týden opravdu tvrdě, aby mne po celou dobu pomáhal zlepšovat se. Máme s motocyklem dobrý potenciál, cítím se silný, takže cílem je pokračovat v testu v Kataru, a pak uvidíme, co od toho můžeme očekávat.“