Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Puig manažerem týmu Repsol Honda

Text: jnyk, Zdroj: TZ Honda, Foto: Honda
Puig manažerem týmu Repsol Honda
12.01.2018
 

Alberto Puig byl jmenován novým manažerem továrního týmu Repsol Honda, ve funkci tak střídá Livia Suppa, jenž odešel na konci sezony 2017.

Jak jsme vás již informovali, po skončení sezony 2017 opustil tovární tým Repsol Honda jeho hlavní manažer Livio Suppo. Dnes továrna Honda oznámila jméno nového týmového manažera, který tuto roli bude zastávat v letošní sezoně.
 
Novým týmovým manažerem Repsol Hondy byl jmenován bývalý závodník – Alberto Puig. Jak Honda zároveň potvrdila, Puig bude hlavním mužem továrního týmu a bude působit přímo pod vedením závodního ředitele továrny Honda – pana Tetsuhiro Kuwaty.
 
Tetsuhiro Kuwata: „Mám velkou radost z toho, že mohu oznámit Alberta Puiga jako nového manažera továrního týmu Repsol Honda. Alberto je součástí rodiny HRC již mnoho let, nejdříve jako jezdec, poté poradce a nakonec manažer Asia Talent Cupu. Věřím, že jeho schopnosti a zkušenosti na té nejvyšší úrovni motocyklového závodění budou přínosem pro celý tým. Věřím, že společně budeme opět bojovat o ta nejvyšší místa v královské kubatuře MotoGP.“
 
Alberto Puig: „Z této příležitosti, kterou mi dal tým Repsol Honda, mám obrovskou radost. S Hondou spolupracuji posledních 25 let, nejdříve jako jezdec, poté jako týmový manažer a nakonec jako kouč pro mladé talenty mnoha jezdců Hondy z Asie. Být nyní v čele jednoho z nejúspěšnějších týmů v šampionátu MotoGP je pro mne velká pocta. Věřím, že tým je dobře připraven a s společně s jezdci budeme opět bojovat o titul.“