Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. prosince do 16. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Tardozzi: Jorge ukázal obrovské nasazení

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Tardozzi: Jorge ukázal obrovské nasazení
13.01.2018
 

Týmový manažer tovární Ducati ocenil obrovské nasazení, které předvedl španělský závodník Jorge Lorenzo v průběhu adaptace na motocykl Ducati.

Manažer továrního týmu Ducati v královské kubatuře MotoGP, pan Davide Tardozzi, v krátkém rozhovoru hodnotil loňské výkony španělského závodníka Jorge Lorenza. Jal Tardozzi prohlásil, Jorge předvedl ve své premiérové sezoně v barvách italské Ducati obrovské nasazení.
 
To se dle slov Tardozziho týká především nutné adaptace na nový motocykl a úpravy jezdeckého stylu na míru potřebám motocyklu Ducati. Jak Tardozzi dodává, Jorge odvedl skvělou práci jejíž výsledky by mohl již v průběhu sezony 2018 sklízet v podobě pravidelných soubojů na čele startovního pole.
 
„Jorge předvedl ve své první sezoně u Ducati obrovské nasazení, nebylo pro něj vůbec snadné upravit svůj jezdecký styl potřebám motocyklu Ducati. V závěru sezony se mu ale tato tvrdá práce vrátila v podobě dobrých výsledků. Ještě ale stále nemá vše z toho, co potřebuje, aby byl rychlý. To je ale nyní na naší straně abychom mu dodali řešení, díky kterému bude ještě rychlejší. Pokud se nám tento úkol podaří splnit, čeká Jorgeho skvělá sezona. Jeho největší rezervy jsou stále v rychlosti uvnitř zatáček, musíme upravit motorku tak, aby dokázal mít i při průjezdu středu zatáčky vyšší rychlost,“ řekl Davide Tardozzi.