Paddock Blue 2018 racing

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. září do 23. září.

All Japan 2018 – Autopolis

14.05.2018

Třetí kolo japonského národního šampionátu přineslo vítězný double pro tovární Kawasaki Team Green.

Okruh Auto Polis International Racing Course hostil třetí kolo All Japan Road Race Championship 2018. Na programu byl tentokrát první ze společných víkendů s názvem „Super 2&4 Race“, který motocyklový šampionát spojí s japonskou formulovou sérií. O víkendu byl vypsán pouze jeden závod a v něm triumfoval tovární jezdec Kawasaki Kazuma Watanabe, kterého na stupně vítězů doprovodil týmový kolega Katsuya Matsuzaki, jež dojel druhý a tovární jezdec Hondy Yuki Takahashi, který byl třetí. Závod se nepovedl továrnímu jezdci Yamahy Katsuyuki Nakasugovi, který dojel až na 9. pozici a jeho náskok na čele celkové klasifikace se ztenčil na aktuálních 13 bodů.