CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nejlepší závodník 2015 – 11.-20. místo

Foto: Jiří Zaňát
Nejlepší závodník 2015 – 11.-20. místo
06.01.2016
 

A máme zde další část pořadí ankety serveru BikeRacing.cz, ve které si sami čtenáři již poosmé volili své nejlepší závodníky sezony 2015.

 
Máme zde další pořadí ankety o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2015 podle čtenářů serveru BikeRacing.cz. Dnes se podívejme na pozice od 11. do 20. místa.
Tímto již zbývá odtajnit pouze elitní desítku těch nejlepších jezdců, tak, jak jste si je sami zvolili svými hlasy. Každý následující den se tedy dozvíte jméno jednoho jezdce, v pořadí od 10. místa až po celkového vítěze letošního ročníku.
 
Anketa serveru BikeRacing.cz o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2015
Pořadí na 11. – 20. místě
 
11.
Petr Bartoš
motokros
187
bodů
12.
Jiří Petrla
silniční závody
185
 
13.
Marek Červený
silniční závody
180
 
14.
Pavel Kejmar
supermoto
174
 
15.
Lukáš Pešek
silniční závody
143
 
16.
David Pabiška
enduro
133
 
17.
Josef Duchan
silniční závody
128
 
18.
Kamil Holán
silniční závody
126
 
19.
Michal Dokoupil
silniční závody
112
 
20.
Jiří Mrkývka
silniční závody
97
 
 
 
21.
Miloš Čihák
silniční závody
22.
Václav Milík
plochá dráha
23.
Martin Michek
motokros
24.
Filip Neugebauer
motokros
25.
Pavel Roháč
silniční závody
26.
Leoš Hlaváček
silniční závody
27.
Igor Kaláb
silniční závody
28.
Vít Kuklík
enduro
29.
Michal Kadleček
enduro
30.
Richard Balcar
silniční závody
31.
Oliver König
silniční závody
32.
Matěj Smrž
silniční závody
33.
Vít Janoušek
supermoto
34.
Josef Franz
plochá dráha
35.
Aleš Dryml
plochá dráha
36.
Stanislav Fait
minibike
37.
Petr Svoboda st.
silniční závody
38.
Marek Sukup
motokros
39.
Matěj Kůs
plochá dráha
40.
Michal Šembera
silniční závody
41.
Michal Fojtík
silniční závody
42.
Filip Salač
silniční závody
43.
Jan Halbich
silniční závody
44.
Dominik Juda
silniční závody
45.
Petr Svoboda
silniční závody
46.
Jakub Janoušek
supermoto
47.
Aleš Nechvátal
silniční závody
48.
Ondřej Klymčiw
enduro
49.
Zdeněk Holub
plochá dráha
50.
Karel Pešek
silniční závody
51.
Miroslav Medek
silniční závody
52.
Pavel Fojtík
silniční závody
53.
Richard Sedlák
silniční závody
54.
Štěpán Zuda
silniční závody
55.
Hynek Štichauer
plochá dráha
56.
Martin Koreň
motokros
57.
Martin Krátký
stunding
58.
Víťa Kuklík
enduro
59.
Milan Engel
enduro
60.
Jonáš Nedvěd
motokros
61.
Eduard Krčmář
plochá dráha
62.
Petr Vošlajer
silniční závody
63.
Veronika Hortová
minibike
64.
David Ouředníček
silniční závody
65.
Jan Veselý
enduro
66.
Anežka Svobodová
silniční závody
67.
Jaromír Romančík
motokros
68.
Milan Špičák
motokros
69.
Michal Vecko
silniční závody
70.
Martin Venhoda
motokros
71.
Michal Chalupa
silniční závody
72.
Matěj Česák
motokros
73.
Oldřich Podlipný
silniční závody
74.
Milan Sitnianský
supermoto
75.
Patrik Vostárek
silniční závody
76.
Petr Polák
motokros
77.
Miroslav Popov
silniční závody
78.
Vladimír Šnajdr
silniční závody