Valentino Rossi 2017
 
přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nejlepší závodník 2016 – 11.-20. místo

Foto: Petr Štola
Nejlepší závodník 2016 – 11.-20. místo
10.01.2017
 

S dalším dnem zde máme další pořadí naší ankety, dnes vás seznámíme s jezdci, kteří se umístili na 11. až 20. místě.

 
Anketa serveru BikeRacing.cz o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2016
Pořadí na 11. – 65. místě
 
11.
Michal Filla
silniční závody
12.
Jiří Mrkývka
silniční závody
13.
Jan Halbich
silniční závody
14.
Oliver König
silniční závody
15.
Miloš Čihák
silniční závody
16.
Kamil Holán
silniční závody
17.
Michal Dokoupil
silniční závody
18.
Jaromír Romančík
enduro
19.
Filip Salač
silniční závody
20.
Pavel Kejmar
supermoto
 
21.
Martin Michek
motokros
22.
Richard Balcar
silniční závody
23.
Vladimír Šnajdr
silniční závody
24.
Aleš Nechvátal
silniční závody
25.
David Pabiška
enduro
26.
Tomáš Šubrt
silniční závody
27.
Patrik Markvart
enduro
28.
Milan Engel
enduro
29.
David Ouředníček
silniční závody
30.
Martin Gbelec
silniční závody
31.
Michal Šembera
silniční závody
32.
Václav Bittman
silniční závody
33.
Ondřej Klymčiw
enduro
34.
David Kužela
silniční závody
35.
Marek Hartl
silniční závody
36.
Tomáš Zajíc
silniční závody
37.
Matěj Smrž
silniční závody
38.
Stanislav Fait
silniční závody
39.
Michal Vecko
silniční závody
40.
Radek Lamich
silniční závody
41.
Jiří Hádek
enduro
42.
Petr Svoboda
silniční závody
43.
Václav Milík
plochá dráha
44.
Aleš Dryml
plochá dráha
45.
Martin Křoustek
trial
46.
Petr Endrst
silniční závody
47.
Ondřej Honzák
silniční závody
48.
Pavol Pučko
flattrack
49.
Pavel Roháč
silniční závody
50.
Michal Savinkov
silniční závody
51.
Miroslav Popov
silniční závody
52.
Veronika Hankocyová
silniční závody
53.
Vít Janoušek
sidecarcorss
54.
Ondřej Helmich
enduro
55.
Petr Polák
motokros
56.
Filip Neugebauer
motokros
57.
Petr Kolář
silniční závody
58.
Petr Vorlíček
supermoto
59.
David Kubáň
silniční závody
60.
Jan Veselý
enduro
61.
Jakub Janoušek
sidecarcorss
62.
Rudolf Plch
motokros
63.
Martin Sedlo
silniční závody
64.
Josef Pončík
silniční závody
65.
Milan Sitnianský
supermoto