KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. do 23. února 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

PF 2013

Kolektiv redakce BikeRacing.cz
PF 2013
01.01.2013
 

Vážení čtenáři magazínu o motocyklových závodech BikeRacing, vítejte v roce 2013. Do tohoto roku Vám kolektiv naší redakce přeje mnoho úspěšných kilometrů, bez nehod a zbytečných problémů.

 
V minulém roce 2012 bylo pro Vás na BikeRacing.cz publikováno 3 361 článků, což je neuvěřitelné množství informací, které nás opět řadí na absolutní špičku mezi internetovými servery s motocyklovou tématikou. Naši redaktoři tak v průměru dávali denně více jak devět článků. V době plné motocyklové sezony byly dokonce dny, kdy BikeRacing.cz publikoval i 20 článků v jeden den, což je číslo, ke kterému se konkurenční média ani nepřiblížila.
 
I to vedlo k dalšímu zvýšení počtu návštěvnosti našeho portálů, na který si v roce 2012 přišlo přečíst informace celkem 3 111 972 návštěvníků, což v denním průměru znamená 8 526 návštěv. Tato návštěvnost samozřejmě kolísala nejen v návaznosti na roční období, ale i na dny v týdnu, kdy k těm nejfrektovanějším patří neděle a pondělí, zatímco menší návštěvnost byla uprostřed týdne a v sobotu. Nicméně v podstatě se celý rok 2012 odehrál v tom duchu, kdy počty návštěv neklesly pod 7 000 denně. Pro náš kolektiv tato čísla znamenají, že je zájem o naší práci, kterou pro Vás děláme rádi.
 
V uplynulém roce udělal server BikeRacing.cz další významný krok kupředu, kterým byla prezentace portálu na výstavě Motocykl 2012. Tu jsme podstoupili společně s naším partnerským webem Superbike-Online.cz a výsledky společné práce byly natolik pozitivní, že pro letošní rok připravujeme nejen zopakování naší prezentace, ale navíc by náš společný stánek měl mít na výstavě Motocykl 2013 ještě větší prostor, než jaký jsme měli pro představení projektu při své výstavní premiéře. Již dnes bychom Vás tedy rádi pozvali na výstavu, která proběhne na pražském výstavišti Incheby v Holešovicích ve dnech 7.-10. března 2013.
 
Vážení čtenáři BikeRacing.cz, děkujeme Vám za přízeň v roce 2012 a těšíme se na rok 2013, kdy jak věříme, nám zachováte svou přízeň, kterou se budeme snažit podpořit tou nejlepší prací.
 
Kolektiv redakce BikeRacing.cz