Paddock Blue 2018 racing

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. listopadu do 18. listopadu.

Další smrt na TT

04.06.2018

Při dnešním závodě supersportů tragicky havaroval šestadvacetiletý Skot Adam Lyon.

Během dnešního závodů Supersportu tragicky havaroval šestadvacetiletý skotský závodník Adam Lyon z Helensburghu. Nehoda se stala v úseku Casey's, těsně po 28. míli horského okruhu, a to v 3. kole závodu.

Adam byl letos nováčkem TT. Do dnešního závodu se kvalifikoval na 24. místě s nejrychlejším kolem v průměru 122,261 MPH, který se v dnešním závodě zlepšil na 122,636 mil za hodinu.

Adam jako nováček startoval na loňské Grand Prix v Ulsteru, kde skončil na 11. místě ve druhém závodě Supersportu. V britském šampionátu Pirelli National Superstock 600 skončil na šestém místě, a to se ziskem pódia na okruhu Croft a Silverstone.