Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. listopadu do 18. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IOMTT 2018 – pátek

Foto: iomtt.com
IOMTT 2018 – pátek
09.06.2018
 

Závěrečnými dvěma závody skončila letošní Tourist Trophy na ostrově Man.

 
Z vítězství v závěrečných dvou závodech letošní TT se radovala sidecarová posádka Ben Birchall a Tom Birchall. V letos posledním závodě poté triumfoval jezdec Smiths Racing BMW Teamu, Peter Hickman, který vyhrál Senior TT.
 
Locate.im Sidecar TT – 2. závod
1 Ben Birchall / Tom Birchall Honda / IEG Racing 57:25.040 / 118.281 Silver
2 John Holden / Lee Cain Honda / Silicone Engineering/Barnes Racin 57:47.960 / 117.500 Silver
3 Tim Reeves / Mark Wilkes* Honda / Carl Cox Motorsport powered by H 58:03.738 / 116.967 Silver
4 Alan Founds / Jake Lowther Yamaha / Brian Gray Powerbiking 59:20.780 / 114.437 Silver
5 Lewis Blackstock / Patrick Honda / Silicone Engineering 01:00:21.459 / 112.519 Bronze
6 Conrad Harrison / Andrew Honda / Printing Roller Services 01:00:37.918 / 112.010 Bronze
7 Gary Bryan / Philip Hyde Baker / GBM UK /  01:00:48.452 / 111.687 Bronze
8 Steve Ramsden / Matty Ra LCR / Ramsden Racing 01:00:58.064 / 111.393 Bronze
9 Estelle Leblond / Melanie F SGR Suzuki / Racing Side 01:01:36.707 / 110.229 Bronze
10 Gary Gibson / Daryl Gibson Suzuki / GDM Logistics 01:02:13.039 / 109.156 Bronze
11 Karl Bennett / Maxime Vass Suzuki / Totally Wicked Racing IOM 01:02:26.992 / 108.750 Bronze
12 Michael Jackson* / Harry P Suzuki / AV Craine & Sons 01:02:31.853 / 108.609 Bronze
13 Gary Knight / Daniel Evans Kawasaki / Redline Superbikes 01:02:51.386 / 108.046 Bronze
14 Gordon Shand / Frank Clae Shand / Kevin Ashworth Machined Timber 01:03:23.450 / 107.135
15 Mike Roscher / Shaun Park LCR Suzuki / Roscher Racing by Penz13.c 01:04:29.802 / 105.298
16 John Saunders / James Sa Shelbourne / Stapletons Tyre Services 01:04:36.481 / 105.117
17 Andy King / Alun Thomas Lumley/Ireson / The Bell on the Common 01:04:38.931 / 105.051
18 Mike Cookson / William Mor Honda / Cookson Travel Ltd 01:04:55.006 / 104.617
19 Darryl Rayner / Wendy Ca Shelbourne Honda / Chivos 01:05:24.209 / 103.839
20 Francois Leblond / Marlene SGR suzuki / Racing Side 01:06:24.730 / 102.261
21 Paul Leglise* / Ben McBride DrVracing / DrVracing 01:07:32.496 / 100.551
22 John Shipley / Andrew Hay LCR Suzuki / Team Shipley Racing 01:07:41.036 / 100.340
 
PokerStars Senior TT
1 Peter Hickman BMW / Smiths Racing BMW 01:43:08.065 / 131.700 Silver
2 Dean Harrison Kawasaki / Silicone Engineering 01:43:10.126 / 131.656 Silver
3 Conor Cummins Honda / padgettsmotorcycles.com 01:44:50.559 / 129.554 Silver
4 Michael Dunlop BMW / Tyco BMW 01:45:45.315 / 128.436 Silver
5 Joshua Brookes Norton / Norton Motorcycles 01:46:09.904 / 127.940 Silver
6 Gary Johnson Kawasaki / RAF Regular & Reserves Kawa 01:47:06.818 / 126.807 Silver
7 Martin Jessopp BMW / Riders Motorcycles BMW 01:47:58.408 / 125.798 Silver
8 Jamie Coward BMW / Team Penz13.com BMW Motorrad 01:48:27.787 / 125.230 Bronze
9 Davey Todd* Suzuki / Burrows Engineering Racing 01:49:00.059 / 124.612 Bronze
10 Brian McCormack BMW / Vanfleet Transport 01:49:04.383 / 124.529 Bronze
11 Craig Neve BMW / Jackson Academy 01:49:34.789 / 123.953 Bronze
12 Michael Sweeney BMW / MJR Racing 01:50:10.011 / 123.293 Bronze
13 Daley Mathison BMW / Eddie Stobart Racing 01:50:21.707 / 123.075 Bronze
14 Rob Hodson BMW / JGH Racing 01:50:30.453 / 122.913 Bronze
15 Danny Webb BMW / Penz13 BMW by PSi Leathers 01:50:40.735 / 122.723 Bronze
16 Andrew Dudgeon BMW / Team Slick Performance Racing 01:51:03.962 / 122.295 Bronze
17 Stefano Bonetti Paton / Speed Motor 01:51:15.745 / 122.079 Bronze
18 Raul Torras Martinez Yamaha / Martimotos.com Racing 01:51:29.556 / 121.827 Bronze
19 Mike Booth Kawasaki / Fast Bikes Magazine 01:51:36.360 / 121.703 Bronze
20 Barry Lee Evans Suzuki / PRF Racing 01:51:49.518 / 121.464 Bronze
21 Ian Lougher Suter / Suter Industries 01:52:26.026 / 120.807 Bronze
22 Frank Gallagher Kawasaki / 8 Point 8 Racing 01:52:52.815 / 120.329 Bronze
23 Adrian Harrison Kawasaki / SJK Travel2airport.com 01:53:04.443 / 120.123 Bronze
24 Julien Toniutti BMW / Team 2B - Moraco / Martimotos / B 01:53:35.386 / 119.578
25 Mark Goodings Kawasaki / Pennine stone Ltd 01:53:45.901 / 119.393
26 Michael Evans BMW / Wilcock Consulting 01:53:51.826 / 119.290
27 Allann Venter Suzuki / Cookstown Burrows Engineering S 01:53:52.802 / 119.273
28 David Hewson BMW / Obsession Engineering Ltd 01:53:55.614 / 119.224
29 Ian Pattinson BMW / Weardale Racing 01:54:16.701 / 118.857
30 Barry Furber Kawasaki / BMF Racing / Moto-Design 01:54:19.727 / 118.805
31 Davy Morgan BMW / DM71 01:54:28.777 / 118.648
32 Darren Cooper BMW / NW Racing 01:54:36.158 / 118.521
33 David Jackson* BMW / The People's Bike 01:54:39.243 / 118.468
34 Eric Wilson BMW / Obsession Engineering Ltd 01:54:48.229 / 118.313
35 Charles Rhys Hardisty BMW / The People's Bike 01:55:19.189 / 117.784
36 George Spence Yamaha / Dod Spence Racing 01:55:30.610 / 117.590
37 Xavier Denis Honda / Optimark Road Racing Team 01:55:37.993 / 117.465
38 Tom Weeden Honda / Tom Weeden Racing 01:56:10.375 / 116.919
39 Paul Potchy Williams BMW / Potchy's MOT Station 01:56:12.487 / 116.883
40 Fabrice Miguet Kawasaki / Optrimark Road Racing Team 01:59:17.352 / 113.864