Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. listopadu do 18. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IOMTT 2018 – pondělí

Foto: iomtt.com
IOMTT 2018 – pondělí
04.06.2018
 

Dnešní dva závody na letošní Tourist Trophy vyhráli Michael Dunlop a Peter Hickman, naši Kamil Holán a Michal Dokoupil mají další bronzové Merkury.

 
Michael Dunlop (MD Racing Honda) dnes zaznamenal druhé letošní a sedmnácté vítězství na TT kariéry, když triumfoval v prvním závodě supersportů. V něm zkušený jezdec odsunul na druhou pozici Deana Harrisona (Silicone Engineering Kawasaki) o 10,278 sekundy. Třetí místo si skvělou jízdou zajistil Peter Hickman (Trooper Beer Triumph). V cíli byli i oba naši jezdci. Na celkovém 31. místě skončil Michal Dokoupil, zatímco Kamil Holán byl klasifikován na 45. pozici. Důležité je, že oba za svůj výkon získali bronzovou repliku Merkura.
 
Ve druhém dnešním závodě, kterým byl závod kategorie Superstock 1000, zvítězil i přes problém v úvodním kole, kdy po chybě ztratil 20 sekund, Peter Hickman (Smiths Racing BMW), pro něhož to bylo premiérové vítězství na TT. Na druhé pozici skončil Michael Dunlop (MD Racing BMW), a to o pouhých 4,452 sekundy. Třetí místo patří Deanu Harrisonovi (Silicone Engineering Kawasaki). Náš Kamil Holán skončil ve třetím kole, Michal Dokoupil do závodu neodstartoval.
 
Monster Energy Supersport TT 1 – 1. závod (4 kola)
1 Michael Dunlop Honda / MD Racing 01:11:51.072 / 126.027 Silver
2 Dean Harrison Kawasaki / Silicone Engineering 01:12:01.350 / 125.727 Silver
3 Peter Hickman Triumph / Trooper Triumph by Smiths Racin 01:12:01.608 / 125.720 Silver
4 James Hillier Kawasaki / Quattro Plant JG Speedfit Kawa 01:12:03.414 / 125.667 Silver
5 Conor Cummins Honda / padgettsmotorcycles.com 01:12:44.356 / 124.488 Silver
6 Joshua Brookes Yamaha / McAMS Yamaha fuelled by Mons 01:12:57.357 / 124.119 Silver
7 Gary Johnson Triumph / RAF Regular & Reserves / GML 01:13:06.152 / 123.870 Silver
8 Lee Johnston Honda / padgettsmotorcycles.com 01:13:12.190 / 123.700 Silver
9 James Cowton Kawasaki / McAdoo Kawasaki Racing 01:13:45.145 / 122.778 Silver
10 Ivan Lintin Kawasaki / Dafabet Devitt Racing 01:13:54.952 / 122.507 Silver
11 Derek McGee Kawasaki / B & W Racing 01:13:56.472 / 122.465 Silver
12 Davey Todd* Honda / Burrows Engineering Racing 01:14:19.574 / 121.830 Silver
13 Martin Jessopp Triumph / Riders Motorcycles 01:14:19.987 / 121.819 Silver
14 Dominic Herbertson Triumph / WH Racing 01:14:26.256 / 121.648 Silver
15 Sam West Kawasaki / PRL / Worthington 01:14:30.746 / 121.526 Silver
16 Ian Hutchinson Honda / Padgetts 01:14:32.109 / 121.489 Silver
17 Adam McLean Kawasaki / McAdoo Racing 01:14:39.372 / 121.292 Silver
18 Michael Sweeney Yamaha / MJR Racing 01:15:06.462 / 120.563 Silver
19 Philip Crowe Yamaha / Truelove Racing/Export Packing 01:15:07.386 / 120.538 Silver
20 Craig Neve Honda / Jackson Academy/Tradehelp 01:15:12.444 / 120.403 Silver
21 Joey Thompson Kawasaki / Team ILR 01:15:16.573 / 120.293 Silver
22 Paul Jordan Yamaha / Paul Jordan Racing 01:15:27.505 / 120.003 Bronze
23 Daley Mathison Yamaha / Halsall Racing 01:15:30.441 / 119.925 Bronze
24 Julian Trummer Honda / TC Racing / DP Coldplaning 01:15:38.181 / 119.720 Bronze
25 Andrew Dudgeon Suzuki / Team Slick Performance Racing 01:15:55.700 / 119.260 Bronze
26 Tom Weeden Triumph / Tom Weeden Racing 01:16:06.428 / 118.980 Bronze
27 Barry Lee Evans Suzuki / PRF Racing 01:16:17.545 / 118.691 Bronze
28 Marc Ironside Kawasaki / HMD / M Swanson Racing 01:16:18.633 / 118.662 Bronze
29 Michael Evans Honda / Wilcock Consulting 01:16:37.560 / 118.174 Bronze
30 Mark Parrett Yamaha / Mark Parrett Electrical / Vixen Ra 01:16:38.480 / 118.150 Bronze
31 Michal Dokoupil Yamaha / Das Trans Racing 01:16:44.269 / 118.002 Bronze
32 Darren Cooper Kawasaki / M J Davidson Groundworks 01:17:02.655 / 117.532 Bronze
33 Brian McCormack Honda / Faugheen 50 Club 01:17:11.768 / 117.301 Bronze
34 Jamie Williams Honda / Jaks bar and steak house 01:17:12.944 / 117.271 Bronze
35 Nick Anderson Kawasaki / PC Richardson by Allspeeds Mo 01:17:15.148 / 117.216 Bronze
36 Raul Torras Martinez Yamaha / Martimotos.com Racing 01:17:21.996 / 117.043 Bronze
37 Jim Hodson Yamaha / JGH Racing / Al Gibbon 01:17:22.405 / 117.032 Bronze
38 Rob Hodson Triumph / JGH Racing/CMS 01:17:32.382 / 116.781 Bronze
39 Matthew Rees Kawasaki / GT Superbikes / Phil Morris Rac 01:17:32.526 / 116.778 Bronze
40 Davy Morgan Kawasaki / The Welbeck Hotel 01:17:32.831 / 116.770 Bronze
41 Adrian Harrison Honda / Martin Smith Ground Works 01:17:41.943 / 116.542 Bronze
42 Ian Pattinson Yamaha / AMAP University of Sunderland 01:17:54.101 / 116.239 Bronze
43 Richard Wilson Honda / WizNorton Racing 01:17:55.029 / 116.216 Bronze
44 Timothee Monot Yamaha / TMR 01:17:56.965 / 116.168 Bronze
45 Kamil Holan Yamaha / Dafit Motoracing 01:18:06.429 / 115.933 Bronze
46 Richard Charlton Yamaha / Michelin 01:18:24.087 / 115.498 Bronze
47 Eric Wilson Honda / Obsession Engineering Ltd 01:18:35.342 / 115.222 Bronze
48 Charles Rhys Hardisty Yamaha / REPS Motorcycles 01:18:36.228 / 115.201 Bronze
49 Mike Norbury Kawasaki / ECTA Racing 01:18:38.228 / 115.152 Bronze
50 Jonathan Perry Yamaha / Gordon Huxley Racing 01:18:40.597 / 115.094 Bronze
51 Rob Whittall Suzuki / Satori Racing / Moto-Design 01:18:41.535 / 115.071 Bronze
52 Josh Daley Kawasaki / Josh Daley Racing 01:19:03.090 / 114.548
53 David Hewson Kawasaki / Carrot Cycles / Obsession Engi 01:19:06.890 / 114.456
54 Julien Toniutti Yamaha / Team 2B - Moraco / Martimotos 01:19:07.148 / 114.450
55 Glenn Harrison Suzuki / Chris Preston / Toyo Tires 01:20:26.149 / 112.577
56 Masayuki Yamanaka Honda / Challenge YAMANAKA with NAKA 01:00:42.775 / 111.861
57 Emmett Burke Suzuki / HERTS MX.COM 01:01:18.435 / 110.776
58 Justin Collins Yamaha / Collins Racing 01:02:17.092 / 109.038
 
RL360 Superstock TT (4 kola)
1 Peter Hickman BMW / Smiths Racing BMW 01:08:49.976 / 131.553 Silver
2 Michael Dunlop BMW / MD Racing 01:08:54.428 / 131.412 Silver
3 Dean Harrison Kawasaki / Silicone Engineering 01:09:03.579 / 131.121 Silver
4 David Johnson BMW / Gulf BMW 01:10:16.337 / 128.859 Silver
5 James Hillier Kawasaki / Quattro Plant JG Speedfit Kawa 01:10:21.259 / 128.709 Silver
6 Michael Rutter BMW / Bathams BMW 01:10:51.480 / 127.794 Silver
7 Martin Jessopp BMW / Riders Motorcycles BMW 01:11:43.806 / 126.240 Silver
8 Sam West BMW / PRL / Worthington 01:11:47.242 / 126.139 Silver
9 Ivan Lintin Kawasaki / Dafabet Devitt Racing 01:11:49.149 / 126.083 Silver
10 Davey Todd* Suzuki / Burrows Engineering Racing 01:11:50.396 / 126.047 Silver
11 Daley Mathison BMW / Eddie Stobart Racing 01:12:15.059 / 125.330 Silver
12 Dominic Herbertson BMW / Watsons Plant and Tool Hire 01:12:21.654 / 125.139 Bronze
13 Brian McCormack BMW / Vanfleet Transport 01:12:23.183 / 125.095 Bronze
14 Craig Neve BMW / Callmac/Jackson Academy 01:12:23.370 / 125.090 Bronze
15 James Cowton Kawasaki / McAdoo Kawasaki Racing 01:12:25.373 / 125.032 Bronze
16 Shaun Anderson Suzuki / Anderson Race Developments 01:12:37.819 / 124.675 Bronze
17 Philip Crowe BMW / Lee Jackson Aircon/Agriwash/Nigel 01:12:42.210 / 124.550 Bronze
18 Rob Hodson BMW / JGH Racing 01:13:03.313 / 123.950 Bronze
19 Mark Parrett BMW / C & C Ltd IOM 01:13:20.719 / 123.460 Bronze
20 Michael Sweeney BMW / MJR Racing 01:13:21.244 / 123.445 Bronze
21 Danny Webb BMW / Penz13 BMW by PSi Leathers 01:13:34.690 / 123.069 Bronze
22 Andrew Dudgeon BMW / Team Slick Performance Racing 01:13:45.806 / 122.760 Bronze
23 Barry Lee Evans Suzuki / PRF Racing 01:14:13.494 / 121.997 Bronze
24 Stefano Bonetti BMW / Speed Motor 01:14:14.405 / 121.972 Bronze
25 Mike Booth Kawasaki / Fast Bikes Magazine 01:14:17.614 / 121.884 Bronze
26 Raul Torras Martinez Yamaha / Martimotos.com Racing 01:14:22.238 / 121.758 Bronze
27 Frank Gallagher Kawasaki / 8 Point 8 Racing 01:14:35.027 / 121.410 Bronze
28 Darren Cooper BMW / NW Racing 01:14:37.776 / 121.335 Bronze
29 Michael Evans BMW / Wilcock Consulting 01:14:52.990 / 120.924 Bronze
30 Daniel Cooper BMW / Impcross Engineering 01:14:58.296 / 120.782 Bronze
31 Barry Furber Kawasaki / BMF Racing / Moto-Design 01:15:11.237 / 120.435 Bronze
32 Paul Jordan Honda / DP Coldplaning / TC Racing 01:15:15.363 / 120.325 Bronze
33 Tom Weeden Honda / Tom Weeden Racing 01:15:22.001 / 120.149 Bronze
34 Adrian Harrison Kawasaki / SJK Travel2airport.com 01:15:25.865 / 120.046 Bronze
35 David Hewson BMW / Obsession Engineering Ltd 01:15:29.946 / 119.938 Bronze
36 Ian Pattinson BMW / Weardale Racing 01:15:49.408 / 119.425
37 Allann Venter Suzuki / Cookstown Burrows Engineering S 01:15:50.956 / 119.384
38 Julien Toniutti BMW / Team 2B - Moraco / Martimotos / B 01:15:55.192 / 119.273
39 Xavier Denis Honda / Optimark Road Racing Team 01:15:59.800 / 119.153
40 Fabrice Miguet Kawasaki / Optrimark Road Racing Team 01:16:05.956 / 118.992
41 Mark Goodings Kawasaki / PMH Promotions 01:16:09.323 / 118.904
42 Eric Wilson BMW / Obsession Engineering Ltd 01:16:09.868 / 118.890
43 George Spence Yamaha / Dod Spence Racing 01:16:30.120 / 118.366
44 Josh Daley Kawasaki / Josh Daley Racing 01:16:54.569 / 117.738
45 Paul Potchy Williams BMW / Autoparts 01:17:15.429 / 117.209
46 Richard Wilson Honda / WizNorton Racing 01:17:19.590 / 117.103
47 Charles Rhys Hardisty BMW / The People's Bike 01:17:45.994 / 116.441
48 Mike Norbury BMW / ECTA Racing 58:23.734 / 116.300
49 Matt Mylchreest Honda / Gorilla Racing 58:31.316 / 116.049
50 David Madsen-Mygdal Honda / RJP Racing 58:37.235 / 115.854