Paddock Blue 2018 racing
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. července do 22. července.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

IOMTT 2018 – středa

Foto: iomtt.com
IOMTT 2018 – středa
06.06.2018
 

Dalšími třemi závody dnes pokračoval letošní ročník Tourist Trophy Isle of Man.

 
Britský jezdec Dean Harrison z Bradford dnes vyhrál druhý supersportový závod, když svým výkonem překonal rekordní závodní čas o 8,749 sekundy. Na druhém místě dokončil závod šestistovek na čtyři kola Peter Hickman, třetí poté byl James Hillier. Pro bronzové repliky Merkura si dojeli i oba naši jezdci, tedy Michal Dokoupil, který byl v cíli klasifikován na 26. místě a Kamil Holan, který závod dokončil na 43. místě.
Druhým dnešním závodem byl závod kategorie Bennetts Lightweight TT. V něm si 18. vítězství kariéry připsal britský jezdec Michael Dunlop, kterého na pódium doprovodili druhý Derek McGee a třetí Michael Rutter.
Posledním, třetím dnešním závodem, byl souboj několika elektromotocyklů. V něm vyhrál zkušený Michael Rutter, jehož následovali druhý Daley Mathison a třetí Lee Johnston.
 
Monster Energy Supersport TT 2 – 2. závod
1 Dean Harrison Kawasaki / Silicone Engineering 01:11:28.059 / 126.703 Silver
2 Peter Hickman Triumph / Trooper Triumph by Smiths Racin 01:11:46.730 / 126.154 Silver
3 James Hillier Kawasaki / Quattro Plant JG Speedfit Kawa 01:11:58.508 / 125.810 Silver
4 Conor Cummins Honda / padgettsmotorcycles.com 01:12:08.333 / 125.525 Silver
5 Michael Dunlop Honda / MD Racing 01:12:14.160 / 125.356 Silver
6 Joshua Brookes Yamaha / McAMS Yamaha fuelled by Mons 01:12:51.195 / 124.294 Silver
7 Lee Johnston Honda / padgettsmotorcycles.com 01:13:05.465 / 123.889 Silver
8 Gary Johnson Triumph / RAF Regular & Reserves / GML 01:13:25.657 / 123.321 Silver
9 James Cowton Kawasaki / McAdoo Kawasaki Racing 01:13:28.648 / 123.238 Silver
10 Ivan Lintin Kawasaki / Dafabet Devitt Racing 01:13:39.852 / 122.925 Silver
11 Ian Hutchinson Honda / Padgetts 01:14:01.328 / 122.331 Silver
12 Davey Todd* Honda / Burrows Engineering Racing 01:14:04.899 / 122.233 Silver
13 Sam West Kawasaki / PRL / Worthington 01:14:15.534 / 121.941 Silver
14 Dominic Herbertson Triumph / WH Racing 01:14:21.429 / 121.780 Silver
15 Daniel Cooper Honda / KW Electrical / CMS 01:14:30.423 / 121.535 Silver
16 Martin Jessopp Triumph / Riders Motorcycles 01:14:34.065 / 121.436 Silver
17 Michael Evans Honda / Wilcock Consulting 01:14:37.824 / 121.334 Silver
18 Michael Sweeney Yamaha / MJR Racing 01:14:45.446 / 121.128 Silver
19 Paul Jordan Yamaha / Paul Jordan Racing 01:14:55.814 / 120.848 Silver
20 Andrew Dudgeon Suzuki / Team Slick Performance Racing 01:14:58.992 / 120.763 Silver
21 Philip Crowe Yamaha / Truelove Racing/Export Packing 01:15:17.177 / 120.277 Bronze
22 Barry Lee Evans Suzuki / PRF Racing 01:15:29.337 / 119.954 Bronze
23 Craig Neve Honda / Jackson Academy/Tradehelp 01:15:43.002 / 119.593 Bronze
24 Darren Cooper Kawasaki / M J Davidson Groundworks 01:15:45.866 / 119.518 Bronze
25 Tom Weeden Triumph / Tom Weeden Racing 01:15:52.807 / 119.336 Bronze
26 Michal Dokoupil Yamaha / Das Trans Racing 01:16:12.630 / 118.818 Bronze
27 Mark Parrett Yamaha / Mark Parrett Electrical / Vixen Ra 01:16:16.919 / 118.707 Bronze
28 Julian Trummer Honda / TC Racing / DP Coldplaning 01:16:31.416 / 118.332 Bronze
29 Davy Morgan Kawasaki / The Welbeck Hotel 01:16:33.122 / 118.288 Bronze
30 Adrian Harrison Honda / Martin Smith Ground Works 01:16:42.337 / 118.051 Bronze
31 Brian McCormack Honda / Faugheen 50 Club 01:16:53.261 / 117.772 Bronze
32 Jonathan Perry Yamaha / Gordon Huxley Racing 01:16:55.481 / 117.715 Bronze
33 Timothee Monot Yamaha / TMR 01:16:56.029 / 117.701 Bronze
34 Jamie Williams Honda / Jaks bar and steak house 01:16:57.270 / 117.670 Bronze
35 Raul Torras Martinez Yamaha / Martimotos.com Racing 01:17:04.431 / 117.487 Bronze
36 Mike Booth Triumph / Fast Bikes Magazine 01:17:18.570 / 117.129 Bronze
37 Xavier Denis Honda / Optimark Road Racing Team 01:17:18.963 / 117.119 Bronze
38 Richard Charlton Yamaha / Michelin 01:17:37.137 / 116.662 Bronze
39 Bjorn Gunnarsson Honda / BG-racing 01:17:44.691 / 116.473 Bronze
40 Richard Wilson Honda / WizNorton Racing 01:17:52.484 / 116.279 Bronze
41 Mike Norbury Kawasaki / ECTA Racing 01:18:02.215 / 116.037 Bronze
42 Ian Pattinson Yamaha / AMAP University of Sunderland 01:18:05.753 / 115.950 Bronze
43 Kamil Holan Yamaha / Dafit Motoracing 01:18:06.014 / 115.943 Bronze
44 David Hewson Kawasaki / Carrot Cycles 01:18:10.335 / 115.837 Bronze
45 Charles Rhys Hardisty Yamaha / REPS Motorcycles 01:18:12.965 / 115.772 Bronze
46 Rob Whittall Suzuki / Satori Racing / Moto-Design 01:18:18.841 / 115.627 Bronze
47 Julien Toniutti Yamaha / Team 2B - Moraco / Martimotos 01:18:23.150 / 115.521 Bronze
48 Eric Wilson Honda / Obsession Engineering Ltd 01:18:44.430 / 115.001
49 Frank Gallagher Triumph / 8 Point 8 Racing 01:18:52.268 / 114.810
50 Emmett Burke Suzuki / HERTS MX.COM 01:01:23.385 / 110.628
51 Justin Collins Yamaha / Collins Racing 01:03:56.834 / 106.203
 
Bennetts Lightweight TT
1 Michael Dunlop Paton / MD Racing 01:15:05.032 / 120.601 Silver
2 Derek McGee Kawasaki / IEG / KMR Kawasaki 01:15:19.633 / 120.212 Silver
3 Michael Rutter Paton / Paton SC-Project Reparto Corse 01:16:30.242 / 118.362 Silver
4 Stefano Bonetti Paton / Paton SC-Project Reparto Corse 01:16:40.194 / 118.106 Silver
5 Joey Thompson Paton / Team ILR - M Coverdale 01:18:13.175 / 115.766 Silver
6 Ian Lougher Paton / Team ILR/Mark Coverdale 01:18:26.857 / 115.430 Silver
7 Michael Sweeney Kawasaki / Kiely Heating 01:18:27.273 / 115.420 Silver
8 Adam McLean Kawasaki / Roy Hanna Motors 01:18:38.044 / 115.156 Silver
9 Julian Trummer Kawasaki / TC Racing / DP Coldplaning 01:19:04.182 / 114.522 Bronze
10 Dominic Herbertson Kawasaki / Dynobike 01:19:12.721 / 114.316 Bronze
11 John Barton Kawasaki / Wemoto.com 01:20:07.063 / 113.024 Bronze
12 Barry Furber Suzuki / BMF Racing / Moto-Design 01:20:17.207 / 112.786 Bronze
13 Andrew Dudgeon Kawasaki / VRS Racing 01:20:25.295 / 112.597 Bronze
14 Darren Cooper Kawasaki / LifeLockedIn.com 01:20:34.557 / 112.381 Bronze
15 Forest Dunn Kawasaki / Forest Dunn Racing 01:20:45.787 / 112.120 Bronze
16 Barry Lee Evans Kawasaki / PRF Racing 01:21:00.662 / 111.777 Bronze
17 Nick Anderson Kawasaki / Bry Bayes Racing by Allspeeds 01:21:02.831 / 111.728 Bronze
18 Jim Hodson Kawasaki / JGH Racing 01:21:07.136 / 111.629 Bronze
19 Timothee Monot Kawasaki / TC racing 01:21:32.468 / 111.051 Bronze
20 Dave Moffitt Jhs Racing Suzuki / JHS Racing & Patricia 01:21:50.288 / 110.648 Bronze
21 Jamie Williams Kawasaki / A-Dore Kitchens 01:22:09.504 / 110.216 Bronze
22 Rob Whittall Suzuki / Satori Racing / Moto-Design 01:23:08.765 / 108.907
23 Richard Charlton Kawasaki / CPL products 01:23:25.566 / 108.542
24 George Spence Kawasaki / Dod Spence Racing 01:23:33.177 / 108.377
25 David Madsen-Mygdal Kawasaki / Mygdal Racing 01:24:12.699 / 107.529
26 Ian Gardner Kawasaki / Utilergy / Curtis Site Services 01:24:15.082 / 107.478
27 Pete Murray VRS Kawasaki / Arizona Speed Engineerin 01:25:46.834 / 105.562
28 Wayne Axon Kawasaki / TART Racing Dorset 01:25:55.692 / 105.381
29 Radley Hughes Kawasaki / Royal Air Force 01:27:18.667 / 103.712
 
SES TT Zero
1 Michael Rutter Mugen / Mugen 18:34.956 / 121.824 Silver
2 Daley Mathison University of Nottingham / University of Nott 18:58.600 / 119.294 Silver
3 Lee Johnston Mugen 21:26.668 / 105.566 Silver
4 James Cowton Brunel / Brunel Racing TT Zero 23:14.934 / 97.372
5 Adam Child Moto Corsa / MCN / Moto Corsa 27:50.042 / 81.332
6 Shaun Anderson Brammo 30:16.155 / 74.789