KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. do 23. února 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Ciabatti: Alvaro se musí rozhodnout

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Ciabatti: Alvaro se musí rozhodnout
10.08.2019
 

Ducati již položila Bautistovi ultimátum, do poloviny srpna od něj chce slyšet vyjádření k nabídnutému prodloužení smlouvy.


Španělský závodník Alvaro Bautista stále vyčkává s prodloužením své aktuální smlouvy u Ducati a dle potvrzených informací stále jedná také s Hondou. Tato situace uvádí postupně do nejistoty celý tým Ducati, který chce dát Bautistovi již jasné ultimátum.

Dle slov sportovního ředitele Ducati, pana Paola Ciabattiho, by mělo být rozhodnuto do poloviny srpna. Pokud do té doby nedá Bautista Ducati jasnou odpověď, začne továrna hledat náhradního jezdce.

„Udělali jsme Alvarovi nejlepší možnou nabídku, ale doposud od něj nemáme odpověď. Je pravdou, že ta nabídka není tak velkorysá, jako byla ta, kterou dostal v Misanu, kdy byly jeho šance na zisk titulu mnohem vyšší. Chtěli bychom s ním pokračovat, ale musí akceptovat nabídku, kterou má od Ducati a Aruba na stole. Pokud má jiné finanční představy, musí se poohlédnout jinde. Chceme s Alvarem pokračovat, ale ne za každou cenu. Každopádně nemůžeme na jeho rozhodnutí čekat věčně, do poloviny srpna musíme mít jasno,“ řekl Paolo Ciabatti.