přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pozvánka na Pardubický víkend

Text: Šárka Rybenská, foto: Jan Kobzáň
Pozvánka na Pardubický víkend
26.09.2017
 

O víkendu nás čeká tradiční pardubický plochodrážní víkend.

 
Pořadatelům se podařilo vytvořit atraktivní startovní listiny na všechny tři závody. Diváci se mají na co těšit i přesto, že se na poslední chvíli z účasti na nedělním závodu o Zlatou přilbu omluvil Tai Woffinden. Batechelor a Thomsen jedou v Polsku Baráž, nahradí je Rohan Tungate z Austrálie a Patrik Hougard z Dánska. 
 
Předpověď počasí je na víkend optimistická a tak neváhejte a přijďte podpořit v pátek 29. 9. 2017 od 19:00 hod. mladíky na World Championship Final- 3.
 
V sobotu 30. 9. 2017 od 14:00 hod. se dozvíme vítěze 43. Zlaté stuhy juniorů. Součástí závodu bude i JAWA CUP – 250 ccm.
 
Hlavní závod tohoto plochodrážního víkendu – 69. Zlatá přilba města Pardubic – bude odstartován         1. 10.  2017 od 12:00 hod.  Hlavní trofej přiveze tradičně na stadion pan Lejhanec.  A kdo jí letos získá? Bude to loňský vítěz Emil Sayfutdinov, zuby si brousí i vítěz Grand Prix ve Stockhomu  Matek Zagar, nebo ji – k radosti českých fanoušků – letos získá Václav Milík, který má výbornou formu? 
 
 
 
 
Startovní listiny:
 
FIM Speedway U-21 World Championship Final
1.           73      Alexander Woentin, Švédsko
2.         263       EDUARD KRČMÁŘ, Česká republika
3.         113       Jevgenijs Kostigovs, Lotyšsko
4.             1      Max Ficke, Austrálie
5.         115       Bartosz Smektala, Polsko
6.         505       Robert Lambert, Velká Británie
7.         124       Patrick Hansen, Dánsko
8.         133       Maksym Drabik, Posko
9.           96      Dimitri Bergé, Francie
10.         25      Jack Holder, Austrálie
11.       101       Brady Kurtz, Austrálie
12.       222       Kacper Woryna, Polsko
13.         76      Lukas Fienhage, Německo
14.       114       Andreas Lyager Hansen, Dánsko
15.         16      PATRIK MIKEL, Česká republika
16.       463       Dominik Kubera, Polsko
17.         17      JOSEF NOVÁK, Česká republika
18.         18      FILIP HÁJEK, Česká republika
 
43. Zlatá stuha juniorů
1.         Mads Hansen, Dánsko
2.         Jakub Hojmark, Dánsko
3.         Rasmus Hojmark, Dánsko
4.         Kenneth Jorgensen, Dánsko
5.         Niklas Sayrio, Finsko
6.         Dan Bewley, Velká Británie
7.         Jack Smith, Velká Británie
8.         Lucas Baumann, Německo
9.         Richard Geyer, Německo
10.       Michael Härtel, Německo
11.       Mike Jacopetti, Německo
12.       Matia Lenarduzzi, Itálie
13.       Robert Chmiel, Polsko
14.       Jaroslaw Krzywosz, Polsko
15.       Mateusz Tonder, Polsko
16.       Nick Škorja, Slovinsko
17.       Ján Mihálik, Slovensko
18.       Jakub Valkovič, Slovensko
19.       Dimitro Mostovik, Ukrajina
20.       FILIP HÁJEK, Česká republika
21.       ZDENĚK HOLUB, Česká republika
22.       EDUARD KRČMÁŘ, Česká republika
23.       PATRIK MIKEL, Česká republika
24.       JOSEF NOVÁK, Česká republika
 
 
69. Zlatá přilba města Pardubic – jezdci s potvrzenou účastí
1.         Emil Sayfutdinov, Rusko
2.        
3.         Gleb Tsugunov, Rusko
4.         Max Ficke, Astrálie
5.         Rohan Tungate, Austrálie
6.         Daniel Gappmaier, Rakousko
7.         Jurica Pavlic, Chorvatsko
8.         Hans Andersen, Dánsko
9.         Kenneth Bjerre, Dánsko
10.       Lasse Bjerre, Dánkso
11.       Patrik Hougard, Dánkso
12.       Adam Ellis, Velká Británie
13.      
14.       Christian Heffenbrock, Německo
15.      
16.       Martin Smolinski, Německo
17.       Norbert Magosi, Maďarsko
18.       Nicolas Covatti, Itálie
19.       Alessandro Milanese, Itálie
20.      
21.       Rune Holta, Polsko
22.       Krystian Pieszczek, Polsko
23.       Matic Ivačič, Slovinsko
24.       Matej Žagar, Slovinsko
25.       Andreas Jonsson, Švédsko
26.       Antonio Lindbäck, Švédsko
27.       Fredrik Lingren, Švédsko
28.      
29.       Andrij Kobrin, Ukrajina
30.       JOSEF FRANC, Česká republika
31.       EDUARD KRČMÁŘ, Česká republika
32.       MATĚJ KŮS, Česká republika
33.       PATRIK MIKEL, Česká republika
34.       VÁCLAV MILÍK, Česká republika
35.       ONDŘEJ SMETANA, Česká republika
36.       HYNEK ŠTICHAUER, Česká republika
R1. JAROSLAV PETRÁK, Česká republika
R2. MARTIN MEJTSKÝ, Česká republika