KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Tiskovka k 50. Memoriálu Luboše Tomíčka

Text: Šárka Rybenská, foto: Jan Kobzáň
Tiskovka k 50. Memoriálu Luboše Tomíčka
25.09.2018
 

Na dnešní tiskové konferenci byl odhalen program 50. Memoriálu Luboše Tomíčka.

 
Stadion se divákům otevře v 16:30 hodin, od 16:30 do 17:30 hodin budou mít diváci volný vstup do prostoru depa. Autogramiáda začne v 17:45 hodin a bude trvat do 18:00 hodin, poté bude na stadionu doprovodný program, kterého se předběžně zúčastní Ervín Krajčovič, účastník závodu Rallye Dakar, je plánována i ukázka motocyklů z Jawy Týnec a samozřejmě k dobré náladě bude hrát kapela a v průběhu závodu přímo na ploše stadionu představí svou show bubenická skupna Mlask. 
 
Začátek závodu je plánován na 18:45 hodin, tedy o něco dříve, než tomu bylo v minulých letech, aby si diváci mohli v klidu užít nástup, prohlédnout si jezdce bez helem a pořádně nasát atmosféru závodu.
 
Tiskové konference se zúčastnili Josef Franc, Eduard Krčmář, Tomáš Topinka, Pavel Ondrašík, Petr Ondrašík a jako host pan Evžen Erban, který představil plochodrážní víkend v Pardubicích, který vyvrcholí nedělním závodem o Zlatou přilbu. Tento víkend již tradičně předchází Memoriálu Luboše Tomíčka. V závodě o Zlatou přilbu bohužel neuvidíme Josefa France, který pojede závod na dlouhé ploché dráze.
 
Ten, kdo se v pondělí nedostane na Markétu osobně, bude moci sledovat klání v televizi na ČT sport od 20,15 hod.
 
Pokud ještě nemáte zakoupené vstupenky, je možné je zakoupit v síti Ticketportal a nebo po předchozí telefonické domluvě přímo na stadionu na Markétě v pracovní dny v době od 9 do 15 hodin, bližší informace najdete na www.speedway-prague.cz. V den závodu se pokladny otevírají ve 14:00 hodin.
 
Vzhledem k parkovacím zónám a omezeným možnostem parkování apelujeme na diváky, aby k příjezdu na stadion zvolili městskou hromadnou doppravu, ať už tramvaj zastávka Vypich, autobus stanice Nad Markétou a nebo metro "A" (zelené), stanice Petřiny, výstup výtahem, odkud je to na stadion opravdu pár kroků.