CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR Supermoto 2016 – Sosnová

Ilustrační foto: Petr Štola
MČR Supermoto 2016 – Sosnová
31.05.2016
 

Druhý podnik MMČR Supermoto letošní sezony se odehrál na Autodromu Sosnová.

 
Druhý závod letošního republikového supermota se odehrál o uplynulém víkendu v Sosnové. Obě jízdy hlavní kategorie S1 doslova kopírovaly situaci z úvodu ve Vysokém Mýtě. Z vítězství se radoval Tomáš Trávníček. Na druhé pozici skončil Pavel Kejmar, zatímco třetí byl v obou jízdách klasifikován Milan Sitnianský, kterého stejně jako v Mýtě následoval Erik Provazník. V kategorii S2 vyhrál Lukáš Burget, v S3-MX byl nejrychlejším Pavel Kajgr, zatímco ve veteránských kategoriích se radovali Jan Barnik a Miroslav Starý.
 
MČR Supermoto 2016 – Sosnová
 
Třída S1
1. Tomáš Trávníček (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Pavel Kejmar (KTM) 22+22 / 44
3. Milan Sitnianský (Honda) 20+20 / 40
4. Erik Provazník (Yamaha) 18+18 / 36
5. Miloslav Řihák (Honda) 15+16 / 31
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Tomáš Trávníček (Yamaha) 100 bodů
2. Pavel Kejmar (KTM) 88
3. Milan Sitnianský (Honda) 80
4. Erik Provazník (Yamaha) 72
5. Miloslav Řihák (Honda) 58
 
 
 
Třída S1 Open
1. Petr Ludvík (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Ducháček (Husqvarna) 22+20 / 42
3. Zdeněk Klobása (Suzuki) 0+22 / 22
 
Třída S1 Open – průběžné pořadí
1. Petr Ludvík (Husqvarna) 94 bodů
2. Zdeněk Klobása (Suzuki) 60
3. Daniel Kička (Husqvarna) 50
4. Michal Ducháček (Husqvarna) 42
5. Martin Marx (KTM) 38
 
 
 
Třída S2
1. Lukáš Burget (Yamaha) 22+25 / 47 bodů
2. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 25+22 / 47
3. Filip Neuvirt (Honda) 20+20 / 40
4. Petr Bartoň (KTM) 15+18 / 33
5. Mariusz Traczyk (POL, Husqvarna) 13+15 / 28
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 91 bodů
2. Lukáš Burget (Yamaha) 82
3. Filip Neuvirt (Honda) 78
4. Petr Bartoň (KTM) 64
5. Michal Solík (Honda) 50
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Roma Majer (Suzuki) 22+22 / 44
3. Jan Berger (Honda) 20+20 / 40
4. Jan Marek (Suzuki) 18+18 / 36
5. Luděk Buček (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Jan Berger (Honda) 87 bodů
2. Jan Marek (Suzuki) 78
3. Pavel Kajgr (Yamaha) 75
4. Petr Vlček (Yamaha) 68
5. Luděk Buček (KTM) 66
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jan Barnik (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Horálek (Aprilia) 20+22 / 42
3. Karel Smilek (KTM) 22+20 / 42
4. Tomáš Formánek (Honda) 18+18 / 36
5. Tomáš Ziedler (Husqvarna) 16+16 / 32
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Jan Barnik (KTM) 100 bodů
2. Michal Horálek (Aprilia) 86
3. Tomáš Formánek (Honda) 76
4. Karel Smilek (KTM) 75
5. Tomáš Ziedler (Husqvarna) 66
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jan Vajsejtl (KTM) 20+20 / 40
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 16+18 / 34
5. Petr Vavrečka (Honda) 18+16 / 34
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 95 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 86
3. Jan Vajsejtl (KTM) 71
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 70
5. Petr Vavrečka (Honda) 65
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Denis Fligr (Honda) 25+25 / 50 bodů
4. Denis Belej (KTM) 20+22 / 42
3. Michal Vlasák (KTM) 22+20 / 42
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Denis Fligr (Honda) 100 bodů
2. Michal Vlasák (KTM) 86
3. Denis Belej (KTM) 82
4. Filip Zika (KTM) 36
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Jan Ulman (Kawasaki) 25+25 / 50 bodů
2. Viktor Valoušek (KTM) 22+22 / 44
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jakub Machát (KTM) 18+18 / 36
5. Matěj Kokeš (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Jan Ulman (Kawasaki) 100 bodů
2. Viktor Valoušek (KTM) 88
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 74
4. Matěj Kokeš (KTM) 66
5. Jakub Machát (KTM) 63
 
 
 
Třída S4 Quad
1. Stefan Wagner (GER, Aprilia) 25+25 / 50 bodů
2. Vladimír Bouška (KTM) 22+22 / 44
3. Christian Bonkowski (GER, Aprilia) 18+20 / 38
4. Matthias Hahnhe (GER, Suzuki) 20+18 / 38
5. Simon Bonkowski (GER, 36PRO) 16+16 / 32
 
Třída S4 Quad – průběžné pořadí
1. Stefan Wagner (GER, Aprilia) 50 bodů
2. Vladimír Bouška (KTM) 44
3. Christian Bonkowski (GER, Aprilia) 38
4. Matthias Hahnhe (GER, Suzuki) 38
5. Simon Bonkowski (GER, 36PRO) 32