přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR supermoto 2016 – Sosnová

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2016 – Sosnová
07.10.2016
 

Na Autodromu Sosnová se o uplynulém víkendu jel poslední závod letošní sezony MČR supermoto.

 
Mistrovství ČR supermoto pro letošní rok skončilo posledním podnikem na autodromu v severočeské Sosnové. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Vicemistr Evropy Milan Sitnianský. V dalších kategoriích zvítězili Lukáš Ducháček, který vyhrál obě jízdy S1 Open, Michal Solík, vítěz kategorie S2 a Roma Majer, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Jan Barnik (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Michal Vlasák, který byl nejlepší mezi juniory a Viktor Valoušek, který vyhrál kategorii Elév.
 
MČR Supermoto 2016 – Sosnová
 
Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 22+20 / 42 bodů
2. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 25+16 / 41
3. Kevin Fagré (SWE, Yamaha) 15+25 / 40
4. Erik Provazník (Yamaha) 18+22 / 40
5. Pavel Kejmar (KTM) 20+18 / 38
 
Třída S1 – konečné pořadí
1. Pavel Kejmar (KTM) 273 bodů
2. Milan Sitnianský (Honda) 228
3. Erik Provazník (Yamaha) 228
4. Tomáš Trávníček (Yamaha) 169
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 168
 
 
 
Třída S1 Open
1. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Pawel Leskow (POL, Husqvarna) 22+0 / 22
 
Třída S1 Open – konečné pořadí
1. Zdeněk Klobása (Suzuki) 182 bodů
2. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 172
3. Martin Marx (KTM) 157
4. Petr Ludvík (Husqvarna) 134
5. Pawel Leskow (POL, Husqvarna) 109
 
 
 
Třída S2
1. Michal Solík (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Karel Caesar (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Lukáš Burget (Yamaha) 16+20 / 36
4. Jedrzej Zuralski (POL, Husqvarna) 18+18 / 36
5. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 20+14 / 34
 
Třída S2 – konečné pořadí
1. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 250 bodů
2. Michal Solík (Honda) 240
3. Filip Neuvirt (Honda) 228
4. Lukáš Burget (Yamaha) 220
5. Petr Bartoň (KTM) 157
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Roma Majer (Suzuki) 22+25 / 47 bodů
2. Jan Berger (Honda) 20+22 / 42
3. Nikola Stará (Husqvarna) 16+20 / 36
4. Libor Machát (Yamaha) 18+16 / 34
5. Luděk Buček (KTM) 15+18 / 33
 
Třída S3 MX Cup – konečné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 250 bodů
2. Jan Berger (Honda) 237
3. Jan Marek (Suzuki) 210
4. Nikola Stará (Husqvarna) 188
5. Luděk Buček (KTM) 165
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jan Barnik (KTM) 22+25 / 47 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 25+22 / 47
3. Roman Plaček (Suzuki) 18+20 / 38
4. Michal Horálek (Aprilia) 20+0 / 20
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – konečné pořadí
1. Jan Barnik (KTM) 263 bodů
2. Michal Horálek (Aprilia) 226
3. Libor Machát (Yamaha) 191
4. Karel Smilek (KTM) 183
5. Tomáš Ziedler (Husqvarna) 161
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Miroslav Vondráček (Suzuki) 20+22 / 42
3. Aleš Cikánek (Husqvarna) 22+16 / 38
4. Vít Kramář (Husqvarna) 18+20 / 38
5. Jan Vajsejtl (KTM) 16+18 / 34
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – konečné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 295 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 256
3. Miroslav Vondráček (Suzuki) 223
4. Vít Kramář (Husqvarna) 191
5. Jan Vajsejtl (KTM) 179
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Michal Vlasák (KTM) 22+25 / 47 bodů
2. Denis Fligr (Honda) 25+20 / 45
3. Denis Belej (KTM) 20+22 / 42
4. Filip Zika (KTM) 18+18 / 36
 
Třída S5 Junior – konečné pořadí
1. Denis Fligr (Honda) 292 bodů
2. Michal Vlasák (KTM) 260
3. Denis Belej (KTM) 244
4. Filip Zika (KTM) 152
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Viktor Valoušek (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Matěj Kokeš (KTM) 20+22 / 42
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+20 / 42
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 16+18 / 34
5. Jiří Mencl (KTM) 18+16 / 34
 
Třída S6 Elév – konečné pořadí
1. Viktor Valoušek (KTM) 276 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 238
3. Matěj Kokeš (KTM) 222
4. Jan Ulman (Kawasaki) 200
5. Jakub Machát (KTM) 169