CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2016 – Vysoké Mýto

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2016 – Vysoké Mýto
11.09.2016
 

Předposlední závod letošní sezony MČR supermoto GoPro se konal první zářijovou neděli ve Vysokém Mýtu.

 
Mistrovství ČR supermoto pokračovalo předposledním podnikem na autodromu ve Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii se z dalšího republikového vítězství radoval náš aktuálně nejlepší jezdec této motocyklové disciplíny, Pavel Kejmar, který zvítězil v obou jízdách a upevnil si tak vedení v celkové klasifikaci mistrovství. V dalších kategoriích se radoval Lukáš Ducháček, který vyhrál obě jízdy S1 Open, Karel Caesar, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál obě jízdy kategorie S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Libor Machát (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Denis Fligr, který byl nejlepší mezi juniory a Viktor Valoušek, který vyhrál kategorii Elév.
 
MČR Supermoto 2016 – Vysoké Mýto
 
Třída S1
1. Pavel Kejmar (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Milan Sitnianský (Honda) 22+22 / 44
3. Erik Provazník (Yamaha) 20+20 / 40
4. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 18+16 / 34
5. Miloslav Řihák (Honda) 14+18 / 32
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Pavel Kejmar (KTM) 235 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 188
3. Milan Sitnianský (Honda) 186
4. Tomáš Trávníček (Yamaha) 169
5. Miloslav Řihák (Honda) 158
 
 
 
Třída S1 Open
1. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Zdeněk Klobása (Suzuki) 22+22 / 44
4. Martin Marx (KTM) 20+20 / 40
 
Třída S1 Open – průběžné pořadí
1. Zdeněk Klobása (Suzuki) 182 bodů
2. Martin Marx (KTM) 157
3. Petr Ludvík (Husqvarna) 134
4. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 122
5. Pawel Leskow (POL, Husqvarna) 87
 
 
 
Třída S2
1. Michal Solík (Honda) 20+25 / 45 bodů
2. Filip Neuvirt (Honda) 22+22 / 44
3. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 25+12 / 37
4. Karel Caesar (Husqvarna) 15+20 / 35
5. Lukáš Burget (Yamaha) 18+16 / 34
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 204 bodů
2. Filip Neuvirt (Honda) 176
3. Lukáš Burget (Yamaha) 168
4. Michal Solík (Honda) 165
5. Petr Bartoň (KTM) 132
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Jan Berger (Honda) 22+22 / 44
3. Jan Marek (Suzuki) 18+20 / 38
4. Libor Machát (Yamaha) 20+18 / 38
5. Luděk Buček (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 225 bodů
2. Jan Marek (Suzuki) 196
3. Jan Berger (Honda) 195
4. Nikola Stará (Husqvarna) 151
5. Luděk Buček (KTM) 132
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Libor Machát (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Jan Barnik (KTM) 22+22 / 44
3. Michal Horálek (Aprilia) 20+20 / 40
4. David Carda (KTM) 16+18 / 34
5. Karel Smilek (KTM) 18+16 / 34
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Jan Barnik (KTM) 216 bodů
2. Michal Horálek (Aprilia) 206
3. Karel Smilek (KTM) 183
4. Tomáš Ziedler (Husqvarna) 161
5. Libor Machát (Yamaha) 144
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 22+22 / 40
3. Miroslav Vondráček (Suzuki) 20+20 / 40
4. Jan Vajsejtl (KTM) 18+18 / 36
5. Daniel Hrubý (TM) 16+16 / 32
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 245 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 218
3. Miroslav Vondráček (Suzuki) 181
4. Vít Kramář (Husqvarna) 153
5. Jan Vajsejtl (KTM) 145
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Denis Fligr (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Filip Zika (KTM) 22+22 / 44
3. Michal Vlasák (KTM) 18+20 / 38
4. Denis Belej (KTM) 20+18 / 38
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Denis Fligr (Honda) 247 bodů
2. Michal Vlasák (KTM) 213
3. Denis Belej (KTM) 202
4. Filip Zika (KTM) 116
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Viktor Valoušek (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Matěj Kokeš (KTM) 20+20 / 40
4. Matěj Formánek (KTM) 16+18 / 34
5. Jiří Mencl (KTM) 18+15 / 33
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Viktor Valoušek (KTM) 226 bodů
2. Jan Ulman (Kawasaki) 200
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 196
4. Matěj Kokeš (KTM) 180
5. Jakub Machát (KTM) 154