CzechBike.cz Paddock Blue 2018 150x950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. října do 13. října 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2016 - Sosnová 2

Ilustrační foto: Petr Zeman
MČR supermoto 2016 - Sosnová 2
03.08.2016
 

Druhou polovinu letošní sezony MČR supermoto GoPro odstartoval druhý letošní závod na Autodromu Sosnová, kam byla akce přesunuta z původně plánované destinace letiště Hradčany u Mimoně.

 
Mistrovství ČR supermoto pokračovalo na severočeském Autodromu Sosnová, kam byl závod přesunut z původně plánovaného, nedalekého letiště Hradčany u Mimoně. Zde nepovolil liberecký kraj pořádání závodu, a tak přišel ke slovu osvědčený pořadatel.
V hlavní kategorii se z dalšího republikového vítězství radoval náš aktuálně nejlepší jezdec této motocyklové disciplíny, Pavel Kejmar, který zvítězil v obou jízdách a upevnil si tak vedení v celkové klasifikaci mistrovství. V dalších kategoriích se radoval Lukáš Ducháček, který vyhrál obě jízdy S1 Open, Karel Caesar, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál obě jízdy kategorie S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Jan Barnik (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Denis Fligr, který byl nejlepší mezi juniory a Jan Ulman, který vyhrál kategorii Elév.
 
MČR Supermoto 2016 – Sosnová
 
Třída S1
1. Pavel Kejmar (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Tomáš Trávníček (Yamaha) 22+22 / 44
3. Erik Provazník (Yamaha) 20+18 / 38
4. Miloslav Řihák (Honda) 18+16 / 34
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 16+15 / 31
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Pavel Kejmar (KTM) 185 bodů
2. Tomáš Trávníček (Yamaha) 169
3. Erik Provazník (Yamaha) 148
4. Milan Sitnianský (Honda) 142
5. Miloslav Řihák (Honda) 126
 
 
 
Třída S1 Open
1. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Pawel Leskow (POL, Husqvarna) 22+22 / 44
3. Zdeněk Klobása (Suzuki) 20+20 / 40
4. Martin Marx (KTM) 18+18 / 36
 
Třída S1 Open – průběžné pořadí
1. Zdeněk Klobása (Suzuki) 138 bodů
2. Petr Ludvík (Husqvarna) 134
3. Martin Marx (KTM) 117
4. Pawel Leskow (POL, Husqvarna) 87
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 72
 
 
 
Třída S2
1. Karel Caesar (Husqvarna) 20+25 / 45 bodů
2. Michal Solík (Honda) 25+20 / 45
3. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 22+22 / 44
4. Filip Neuvirt (Honda) 18+18 / 36
5. Lukáš Burget (Yamaha) 16+16 / 32
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 179 bodů
2. Filip Neuvirt (Honda) 154
3. Lukáš Burget (Yamaha) 150
4. Michal Solík (Honda) 145
5. Petr Bartoň (KTM) 118
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Jan Berger (Honda) 22+22 / 44
3. Libor Machát (Yamaha) 20+18 / 38
4. Jan Marek (Suzuki) 16+20 / 36
5. Luděk Buček (KTM) 18+16 / 34
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 175 bodů
2. Jan Marek (Suzuki) 158
3. Jan Berger (Honda) 151
4. Nikola Stará (Husqvarna) 121
5. Luděk Buček (KTM) 100
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jan Barnik (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 22+22 / 44
3. Michal Horálek (Aprilia) 20+20 / 40
4. Tomáš Ziedler (Husqvarna) 16+18 / 34
5. Karel Smilek (KTM) 18+16 / 34
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Jan Barnik (KTM) 172 bodů
2. Michal Horálek (Aprilia) 166
3. Karel Smilek (KTM) 149
4. Tomáš Ziedler (Husqvarna) 132
5. Libor Machát (Yamaha) 94
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Miroslav Vondráček (Suzuki) 20+20 / 40
4. Vít Kramář (Husqvarna) 18+18 / 36
5. Daniel Hrubý (TM) 16+16 / 32
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 195 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 174
3. Miroslav Vondráček (Suzuki) 141
4. Vít Kramář (Husqvarna) 123
5. Jan Vajsejtl (KTM) 109
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Denis Fligr (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Vlasák (KTM) 20+22 / 42
3. Denis Belej (KTM) 22+20 / 42
4. Filip Zika (KTM) 18+18 / 36
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Denis Fligr (Honda) 147 bodů
2. Michal Vlasák (KTM) 133
3. Denis Belej (KTM) 122
4. Filip Zika (KTM) 36
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Jan Ulman (Kawasaki) 25+25 / 50 bodů
2. Viktor Valoušek (KTM) 22+22 / 44
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 20+20 / 40
4. Matěj Kokeš (KTM) 18+18 / 36
5. Matěj Formánek (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Jan Ulman (Kawasaki) 200 bodů
2. Viktor Valoušek (KTM) 176
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 152
4. Matěj Kokeš (KTM) 140
5. Jakub Machát (KTM) 124