přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2017 – Písek

Foto: autoklub-pisek.cz
MČR supermoto 2017 – Písek
10.05.2017
 

Jihočeský Písek byl o uplynulém víkendu dějištěm úvodního závodu letošního MČR supermoto.

 
Mistrovství ČR supermoto pro letošní rok začalo úvodním podnikem na motokárové dráze v jihočeském Písku. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Vicemistr Evropy Milan Sitnianský. V dalších kategoriích zvítězili Miroslav Stručka, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Michael Solík (nad 35 let) a Aleš Cikánek (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Michal Vlasák, který byl nejlepší mezi juniory a Arturo Kajgr, který vyhrál kategorii Elév.
 
MČR Supermoto 2017 – Písek
 
Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 22+22 / 44
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Miloslav Řihák (Honda) 18+15 / 33
5. Benjamin Ónodi (HUN, Husqvarna) 13+18 / 31
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Milan Sitnianský (Honda) 50 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 44
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 40
4. Miloslav Řihák (Honda) 33
5. Benjamin Ónodi (HUN, Husqvarna) 31
 
 
 
Třída S2
1. Miroslav Stručka (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Jiří Bartoš (Husqvarna) 22+20 / 42
3. Evžen Fila (Husqvarna) 16+22 / 38
4. Vojtěch Frič (Yamaha) 20+18 / 38
5. Dominik Píša (Suzuki) 18+13 / 31
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Miroslav Stručka (Honda) 50 bodů
2. Jiří Bartoš (Husqvarna) 42
3. Evžen Fila (Husqvarna) 38
4. Vojtěch Frič (Yamaha) 38
5. Dominik Píša (Suzuki) 31
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 20+22 / 42
3. Karel Smilek (Suzuki) 22+20 / 42
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 42
3. Karel Smilek (Suzuki) 42
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Michael Solík (SVK, Honda) 25+25 / 47 bodů
2. Michal Horálek (Suzuki) 22+22 / 44
3. Libor Machát (Yamaha) 18+20 / 38
4. Jan Barnik (KTM) 20+18 / 38
5. Michal Legdan (Suzuki) 16+16 / 32
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Michael Solík (SVK, Honda) 47 bodů
2. Michal Horálek (Suzuki) 44
3. Libor Machát (Yamaha) 38
4. Jan Barnik (KTM) 38
5. Michal Legdan (Suzuki) 32
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 25+22 / 47 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 20+25 / 45
3. Jan Vajsejtl (KTM) 22+20 / 42
4. František Filinský (KTM) 16+18 / 34
5. Petr Vavrečka (Honda) 18+15 / 33
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Aleš Cikánek (Husqvarna) 47 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 45
3. Jan Vajsejtl (KTM) 42
4. František Filinský (KTM) 34
5. Petr Vavrečka (Honda) 33
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Michal Vlasák (Husqvarna) 25+20 / 45 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 22+22 / 22
3. Denis Fligr (Honda) 18+25 / 43
4. Jan Ulman (Kawasaki) 20+18 / 38
5. Viktor Valoušek (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Michal Vlasák (Husqvarna) 45 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 22
3. Denis Fligr (Honda) 43
4. Jan Ulman (Kawasaki) 38
5. Viktor Valoušek (KTM) 32
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Arturo Kajgr (Husqvarna) 22+25 / 47 bodů
2. Matěj Kokeš (KTM) 25+22 / 47
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jakub Machát (KTM) 18+15 / 33
5. Jiří Mencl (KTM) 14+18 / 32
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Arturo Kajgr (Husqvarna) 47 bodů
2. Matěj Kokeš (KTM) 47
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 40
4. Jakub Machát (KTM) 33
5. Jiří Mencl (KTM) 32