přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. září do 17. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR supermoto 2017 – Písek

Foto: František Novák
MČR supermoto 2017 – Písek
08.09.2017
 

V jihočeském Písku proběhl o uplynulém víkendu předposlední závod letošního českého šampionátu supermota.

 
Mistrovství ČR supermoto pokračovalo předposledním podnikem v jihočeském Písku. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Milan Sitnianský. V dalších kategoriích zvítězili Kim Adlhart, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Jiří Pešek (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Filip Zika, který byl nejlepší mezi juniory a Matěj Kokeš, který vyhrál kategorii Elév.
 
MČR Supermoto 2017 – Písek
 
Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Benjamin Ónodi (HUN, Husqvarna) 22+22 / 44
3. Erik Provazník (Yamaha) 16+20 / 36
4. Miloslav Řihák (Honda) 18+18 / 36
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 15+16 / 31
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Milan Sitnianský (Honda) 194 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 174
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 151
4. Miloslav Řihák (Honda) 136
5. Benjamin Ónodi (HUN, Husqvarna) 109
 
 
 
Třída S2
1. Kim Adlhart (AUT, KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Jiří Bartoš (Husqvarna) 22+18 / 40
3. David Kárný (KTM) 16+22 / 38
4. Miroslav Stručka (Honda) 18+20 / 38
5. Dominik Píša (Suzuki) 15+16 / 31
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Miroslav Stručka (Honda) 180 bodů
2. Jiří Bartoš (Husqvarna) 157
3. Vojtěch Frič (Yamaha) 116
4. Evžen Fila (Husqvarna) 106
5. David Kárný (KTM) 106
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 22+22 / 44
4. Luděk Buček (KTM) 18+18 / 36
3. Petr Vlček (Yamaha) 20+20 / 40
5. Radovan Matys (Yamaha) 16+16 / 32
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 200 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 172
3. Luděk Buček (KTM) 112
4. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 79
5. František Klicpera (Yamaha) 63
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jiří Pešek (KTM) 20+25 / 40 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 25+20 / 45
3. Karel Smilek (Suzuki) 18+22 / 40
4. Jan Barnik (KTM) 22+18 / 40
5. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 16+16 / 32
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Libor Machát (Yamaha) 163 bodů
2. Michael Solík (SVK, Honda) 150
3. Jan Barnik (KTM) 140
4. Karel Smilek (Suzuki) 138
5. Michal Horálek (Suzuki) 122
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 22+22 / 44
3. Miroslav Kuchař (Yamaha) 20+20 / 40
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 18+16 / 34
5. František Filinský (KTM) 15+18 / 33
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 195 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 179
3. František Filinský (KTM) 136
4. Petr Vavrečka (Honda) 114
5. Jiří Mencl (Suzuki) 113
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Filip Zika (Husqvarna) 22+25 / 47 bodů
2. Jan Ulman (Kawasaki) 25+22 / 47
3. Michal Vlasák (Husqvarna) 18+20 / 38
4. Denis Fligr (Honda) 20+18 / 38
5. Viktor Valoušek (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Filip Zika (Husqvarna) 185 bodů
2. Denis Fligr (Honda) 173
3. Jan Ulman (Kawasaki) 163
4. Michal Vlasák (Husqvarna) 159
5. Viktor Valoušek (KTM) 128
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Matěj Kokeš (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jakub Machát (KTM) 20+20 / 40
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 18+18 / 36
5. Jiří Mencl (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Matěj Kokeš (KTM) 191 bodů
2. Arturo Kajgr (Husqvarna) 185
3. Jakub Machát (KTM) 151
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 148
5. Jiří Mencl (KTM) 123
 
 
 
Třída S7 Aku
1. Maštalíř Hynek (Kuberg-Aku) 25+25 / 50 bodů
2. Vlasák Matyáš (Kuberg-Aku) 22+22 / 44
3. Valouškova Denisa (Kuberg-Aku) 20+20 / 40
4. Toman Kristian (Kuberg-Aku) 18+18 / 36
 
Třída S7 Aku – průběžné pořadí
1. Maštalíř Hynek (Kuberg-Aku) 150 bodů
2. Vlasák Matyáš (Kuberg-Aku) 132
3. Valouškova Denisa (Kuberg-Aku) 116
4. Toman Kristian (Kuberg-Aku) 74
5. Kokešová Kateřina (Kuberg-Aku) 70