přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. září do 24. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2017 – Sosnová

Foto: František Novák
MČR supermoto 2017 – Sosnová
31.05.2017
 

Severočeská Sosnová byla o uplynulém víkendu dějištěm druhého závodu letošního MČR supermoto.

 
Mistrovství ČR supermoto pokračovalo druhým podnikem na severočeském Autodromu Sosnová. V hlavní kategorii S1 se z vítězství opět radoval Vicemistr Evropy Milan Sitnianský. V dalších kategoriích zvítězili Miroslav Stručka, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Michael Solík (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Denis Fligr, který byl nejlepší mezi juniory a Arturo Kajgr, který vyhrál kategorii Elév.
 
MČR Supermoto 2017 – Sosnová
 
Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 22+22 / 44
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Miloslav Řihák (Honda) 18+18 / 38
5. Petr Ludvík (Husqvarna) 16+16 / 32
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Milan Sitnianský (Honda) 100 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 88
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 80
4. Miloslav Řihák (Honda) 69
5. Petr Ludvík (Husqvarna) 62
 
 
 
Třída S2
1. Miroslav Stručka (Honda) 20+25 / 45 bodů
2. Michal Paulik (Yamaha) 25+18 / 43
3. Evžen Fila (Husqvarna) 22+20 / 42
4. Jiří Bartoš (Husqvarna) 18+22 / 40
5. Martin Vašulín (Husqvarna) 16+13 / 39
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Miroslav Stručka (Honda) 70 bodů
2. Evžen Fila (Husqvarna) 64
3. Jiří Bartoš (Husqvarna) 60
4. Vojtěch Frič (Yamaha) 45
5. Michal Paulik (Yamaha) 43
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 20+22 / 42
3. Jan Berger (Honda) 22+18 / 40
4. Luděk Buček (KTM) 18+20 / 38
5. Petr Krsek (Honda) 16+16 / 32
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 100 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 86
3. Jan Berger (Honda) 40
4. Luděk Buček (KTM) 38
5. Petr Krsek (Honda) 32
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Michael Solík (SVK, Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 22+22 / 44
3. Michal Horálek (Suzuki) 20+20 / 40
4. Karel Smilek (Suzuki) 18+16 / 34
5. Jan Barnik (KTM) 16+15 / 31
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Michael Solík (SVK, Honda) 100 bodů
2. Michal Horálek (Suzuki) 84
3. Libor Machát (Yamaha) 80
4. Jan Barnik (KTM) 69
5. Karel Smilek (Suzuki) 68
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 22+22 / 44
3. Miroslav Vondráček (Suzuki) 20+20 / 40
4. František Filinský (KTM) 15+18 / 33
5. Petr Vavrečka (Honda) 18+15 / 33
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 95 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 91
3. František Filinský (KTM) 67
4. Petr Vavrečka (Honda) 66
5. Jiří Mencl (Suzuki) 61
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Denis Fligr (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Michal Vlasák (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Jan Ulman (Kawasaki) 18+18 / 36
5. Viktor Valoušek (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Denis Fligr (Honda) 93 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 88
3. Michal Vlasák (Husqvarna) 85
4. Jan Ulman (Kawasaki) 74
5. Viktor Valoušek (KTM) 64
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Arturo Kajgr (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Matěj Kokeš (KTM) 22+22 / 44
3. Jakub Machát (KTM) 18+20 / 38
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 20+18 / 38
5. Jiří Mencl (KTM) 16+15 / 31
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Arturo Kajgr (Husqvarna) 97 bodů
2. Matěj Kokeš (KTM) 91
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 78
4. Jakub Machát (KTM) 71
5. Jiří Mencl (KTM) 63
 
 
 
Třída S7 Aku
1. Maštalíř Hynek (Kuberg-Aku) 25+25 / 50 bodů
2. Vlasák Matyáš (Kuberg-Aku) 22+22 / 44
3. Toman Kristian (Kuberg-Aku) 18+20 / 38
4. Valouškova Denisa (Kuberg-Aku) 20+16 / 36
5. Kokešová Kateřina (Kuberg-Aku) 16+18 / 34
 
Třída S7 Aku – průběžné pořadí
1. Maštalíř Hynek (Kuberg-Aku) 50 bodů
2. Vlasák Matyáš (Kuberg-Aku) 44
3. Toman Kristian (Kuberg-Aku) 38
4. Valouškova Denisa (Kuberg-Aku) 36
5. Kokešová Kateřina (Kuberg-Aku) 34