přihlášení pro registrované
jméno:
heslo:
registrovat zapomenuté heslo
 
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. listopadu do 31. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2017 – Vysoké Mýto

Foto: František Novák
MČR supermoto 2017 – Vysoké Mýto
30.06.2017
 

Východočeské Vysoké Mýto byla o uplynulém víkendu dějištěm třetího závodu letošního MČR supermoto.

 
Mistrovství ČR supermoto pokračovalo třetím podnikem na východočeském Autodromu ve Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii S1 se z vítězství letos poprvé radoval Erik Provazník. V dalších kategoriích zvítězili Miroslav Stručka, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Michael Solík (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Filip Zika, který byl nejlepší mezi juniory a Matěj Kokeš, který vyhrál kategorii Elév.
 
MČR Supermoto 2017 – Vysoké Mýto
 
Třída S1
1. Erik Provazník (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Milan Sitnianský (Honda) 22+22 / 44
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Benjamin Ónodi (HUN, Husqvarna) 18+16 / 34
5. Miloslav Řihák (Honda) 13+18 / 31
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Milan Sitnianský (Honda) 122 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 113
3. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 100
4. Miloslav Řihák (Honda) 82
5. Petr Ludvík (Husqvarna) 78
 
 
 
Třída S2
1. Miroslav Stručka (Honda) 22+25 / 47 bodů
2. Eduard Werner (Yamaha) 20+22 / 42
3. Jiří Bartoš (Husqvarna) 25+10 / 35
4. Jakub Mach (KTM) 15+18 / 33
5. Vojtěch Frič (Yamaha) 11+20 / 31
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Miroslav Stručka (Honda) 117 bodů
2. Jiří Bartoš (Husqvarna) 95
3. Evžen Fila (Husqvarna) 90
4. Vojtěch Frič (Yamaha) 76
5. Martin Vašulín (Husqvarna) 68
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 20+22 / 42
3. Luděk Buček (KTM) 18+20 / 38
4. František Klicpera (Yamaha) 16+18 / 34
5. Petr Krsek (Honda) 13+16 / 29
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 150 bodů
2. Libor Machát (Yamaha) 128
3. Luděk Buček (KTM) 76
4. František Klicpera (Yamaha) 63
5. Jan Berger (Honda) 62
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Michael Solík (SVK, Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Jiří Pešek (KTM) 22+22 / 44
3. Michal Horálek (Suzuki) 18+20 / 38
4. Libor Machát (Yamaha) 20+18 / 38
5. Jan Barnik (KTM) 15+16 / 31
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Michael Solík (SVK, Honda) 150 bodů
2. Michal Horálek (Suzuki) 122
3. Libor Machát (Yamaha) 118
4. Jan Barnik (KTM) 100
5. Karel Smilek (Suzuki) 98
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 22+22 / 44
3. Miroslav Vondráček (Suzuki) 20+20 / 40
4. František Filinský (KTM) 18+18 / 36
5. Miroslav Kuchař (Yamaha) 16+15 / 31
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 145 bodů
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 135
3. František Filinský (KTM) 103
4. Petr Vavrečka (Honda) 96
5. Jiří Mencl (Suzuki) 86
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Filip Zika (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Denis Fligr (Honda) 22+22 / 44
3. Jan Ulman (Kawasaki) 20+20 / 40
4. Michal Vlasák (Husqvarna) 18+18 / 36
5. Viktor Valoušek (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Filip Zika (Husqvarna) 138 bodů
2. Denis Fligr (Honda) 135
3. Michal Vlasák (Husqvarna) 121
4. Jan Ulman (Kawasaki) 116
5. Viktor Valoušek (KTM) 96
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Matěj Kokeš (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Jakub Machát (KTM) 20+20 / 40
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 16+18 / 34
5. Tomáš Zeidler (KTM) 18+16 / 34
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Matěj Kokeš (KTM) 141 bodů
2. Arturo Kajgr (Husqvarna) 141
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 112
4. Jakub Machát (KTM) 111
5. Jiří Mencl (KTM) 91
 
 
 
Třída S7 Aku
1. Maštalíř Hynek (Kuberg-Aku) 25+25 / 50 bodů
2. Vlasák Matyáš (Kuberg-Aku) 22+22 / 44
3. Valouškova Denisa (Kuberg-Aku) 20+20 / 40
4. Kokešová Kateřina (Kuberg-Aku) 18+18 / 36
 
Třída S7 Aku – průběžné pořadí
1. Maštalíř Hynek (Kuberg-Aku) 100 bodů
2. Vlasák Matyáš (Kuberg-Aku) 88
3. Valouškova Denisa (Kuberg-Aku) 76
4. Kokešová Kateřina (Kuberg-Aku) 70
5. Toman Kristian (Kuberg-Aku) 38